davillo tekstil

Karaca Home ile bu yaz çok keyifli olacak..


Karaca Home ile bu yaz çok keyifli olacak

Karaca Home 2013 İlkbahar&Yaz koleksiyonu ile karşınızda. Yatak odalarına bahar tazeliği getirmek isteyen herkes Karaca Home yaz koleksiyonu ile kendini çok daha mutlu ve özel hissedecek. Karaca Home’un yaz koleksiyonu renklerine, sadeliğine ve şıklığına hayran kalacaksınız.

Ev tekstilinin en yeni ve en hızlı büyüyen markası Karaca Home, 2013 ilkbahar/yaz koleksiyonu çekimlerini gerçekleştirdi ve tüketicilerinin beğenisine sundu. Marmaris Bozburun Sabrina’s Haus’ta gerçekleştirilen 2013 İlkbahar&Yaz katalog çekimleri kalabalık bir ekiple oldukça keyifli ve renkli bir ortamda yapıldı. Yazın renkli coşkusunu, kültürel çeşitliliğini ve tazeliğini görüyor olacağınız yeni sezon tasarımlarında, içinde bir yaz hikayesi oluşturan canlı, renkli ve huzuru yansıtan desenler kullanıldı.

Karaca Home 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu kendi içinde üç grup koleksiyon oluşturuyor. Ranforce, Saten ve Tencel koleksiyonları ile kumaşlarında yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılıyor. Özellikle Tencel kolleksiyonu bitkisel yapısı ile vücuda nefes aldıran yumuşak kumaşı ile dikkat çekiyor. Tencel kolleksiyonu yumuşacık dokusu, tarzı ve kullanışlılığı, havayı sirküle etmesi ve kırışıklık tutmayan kumaşı ile kadınlar tarafından çok tercih ediliyor olacak.

Karaca Home ürünlerini online olarak www.karaca-home.com internet adresi üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Karaca Home Online Satış sistemi hakkında gerekli tüm bilgiler her türlü soru ve görüşleriniz için (0212) 412 44 44 müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Facebook, Twitter ve Pinterest sayfalarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

www.karaca-home.com - www.twitter.com/KaracaHome - www.facebook.com/KaracaHomeTR

 

Karaca Home Hakkında

1973 yılından bu yana porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere gruplarını tüketicilere sunan Karaca, 2012 yılında Karaca Home markasıyla ev tekstili sektörüne girdi.Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid ve Örgü Batteniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 2000’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor.

Karaca Home koleksiyonunu İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor. Karaca Home’un ürünleri, şu anda Türkiye genelindeki yaklaşık 20 AVM’de satışa sunuluyor. Karaca Home, bir yıl içerisinde AVM içinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 641836

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->