davillo tekstil

BRİLLİFE ZEBRA PERDE’DE ÇIĞIR AÇTI..

İşi profösyölenlere bırakın önce kafanız rahat etsin sonra cebiniz.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

40 yıl boyunca perdelik kumaşta kendini ıspatlayarak marka olmanın keyfini sürdü ve Türkiye’nin mefruşat sektöründe en önemli yüzdelik dilime sahip olarak ihracatta yerini aldı.

Son yıllarda ise adını perde sistemleri ile duyurarak bir deve yakışanı yaptı. Ve perdede varlığını sürdüren bir üretici firmayada bu yakışırdı; perde sistemlerinde uzman olmak. Elbette ki hepinizin bildiği üzre sektörün öncüsü Baydemirler Tekstil’den söz ediyoruz. Arge ve Ürge de önüne çıkan bütün setleri yıkarak son dakika golünü atan Baydemirler, son günlerde Ottima Perde Sistemleri markası adı altında yeni bir Zebra haberi ile çalkalanıyor.

Biliyorsunuz ki Zebrada profosyonelliğini konuşturarak perdede olduğu gibi bayiliklerini çoğaltarak sektörü işgal altına alan OTTİMA, şu günlerde işlemeli Zebraları ile Brillife Bölge Müdürlüklerini harekete geçirdi. Hareketli günler yaşayan Ankara Brillife Bölge Müdürlüğünü bugün ziyaret ederek bizde çıkartmış oldukları işlemeli zebraları yakından inceleyerek siz değerli mefruşatçılara tanıtmak istedik. Ankara Bölge müdürü Sayın Levent KAPLAN biz Perde Satıcıları Haber Portalını konuk ederek yeni işlemeli zebralar hakkında bilğiler verdi.

" 25 desen, 100 varyanttan oluşan işlemeli zebra,sektörde eşi benzeri olmayan ve yanlızca üretimi Brillife tarafından yapılan emsalsiz bir üründür. Şu anda zebra perdelerinin hem öncüsü hemde bir dünya markası olan Brillife’nin bir üyesi olmaktan onur duyuyorum. Firmam Arge ve Ürgenin sınırlarını zorlayarak böyle bir zebrayı hayata geçirmiş ise bana ve çalışma arkadaşlarıma düşende en iyi şekilde temsil etmek ve bu rantı kazanmaktır. Burada değerli müşterilerimizden istediğimiz onlarında nihayi tüketiciye markamızı çok iyi lanse ederek anlatmalarıdır. Nihayi tüketici reklamlarımız aracalığı ile Brillife’yi zaten benimsemiş durumdadır. Bayilerimiz bilsinler ki bu sektörün en rahat bayileridir. Sebebi ise bir marka satıyor olmalarıdır. " Al gülüm - Ver gülüm " misali önce kafaları sonra cepleri rahattır" diyen Sayın Levent KAPLAN markası ile ne kadar gurur duysa azdır. 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 783395

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.