davillo tekstil

SELÇUK PERDE & ÖMER PARMAKSIZ / KONYA

Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:
 
Haber: Ömer AŞICI

 

Ömer Bey bize kısaca firmanızı tanıtır mısınız?

 

1996 yılından günümüze, müşterilerini memnun etmeyi kendisine görev edinen SELÇUK PERDE; kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeyen ve bu anlayışı tecrübesiyle bütünleştirerek müşterilerin hizmet vermeye devam etmektedir. Tecrübeli ekibi eşliğinde, işçiliğinde ve hizmetinde öncü olmayı ilke edinen SELÇUK PERDE, perdecilik sektöründe yılların getirdiği tecrübesi ve geniş perde çeşitliliği ile imalatçı ve ithalatçı olarak Konya’da toptan ve perakende olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Brillife ürün ve koleksiyonları için neler söylersiniz?

Brillife koleksiyonları, özenle tasarlanmış uzun bir mesainin nadide ve seçkin ürünleri olarak ortaya çıkmaktadır. Dolayısı ile piyasada, Brillife ürünlerinin yenilikçi yapısı ve perde modasına katkısı ile öncülüğü tartışılmaz. Brillife’ın değişik ve özel koleksiyonları için söylenebilecek en güzel söz, “Brillife daha iyisini yapana kadar, en iyisi mevcut Brillife koleksiyonlardır!”

Brillife / güven / ürün / liderlik dersek; siz ne dersiniz?

Brillife, uzun yıllar müşteri üzerinde var olan güven ve çeşitliliğin yanı sıra, mevcut koleksiyonlarıyla farklılık yaratmış değerli ürün kriterlerini taşır. Bu nedenlerle Brillife, hizmet ve satış konusunda sektörde lider olduğunu müşteri nezdinde ispatlamış bir markadır. Dolayısı ile Brillife ürünleri müşterilerimize teslimat sonrası, ev ve mekanlarda oluşturduğu uyum ve görsel mükemmellikle, hem müşterilerimizi, hem de firma olarak bizleri çok memnun etmektedir.

Brillife ürünlerini satan bir mağaza olarak, sektörde bu marka ve ürünlerine ilgi duyan satıcılara neler önerirsiniz?

Brillife ürünleri satış aşamasında, firma personelini zorlamayan her kesimden ve her gelir düzeyinden müşterilere hitap eden çeşitliliğiyle ve terminiyle mükemmel bir markanın adıdır. Yeni mağaza açmayı düşünen meslektaşlarıma Brillife’ı rahatlıkla tavsiye ederim.

İLETİŞİM : SELÇUK PERDE
Toptan Manifaturacılar Çarşısı
Kazım Ayvaz Sok. NO: 97

Selçuklu -KONYA
TEL:0332 - 2362678
FAX:0332 - 2377785

selcukperde.com.tr

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 395883

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.