davillo tekstil

TURAN MANİFATURA & HÜSNÜ YAĞCI / TARSUS


Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:

Haber: Ömer AŞICI

Hüsnü Yağcı / Tarsus 

 

 Hüsnü Bey sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

 

Biz,Tarsus’ta “Turan Manifatura ve Mefruşat Mağazaları” olarak, sektörün öncülerinden biriyiz. 40 yıldır yönettiğim firmamızın en önemli ilkelerinden biri müşteriye iyi hizmettir. Bu nedenle, gerek iş deneyimi ve gerekse konusunda bilgili personeli ile birlikte, Tarsuslulara hizmet vermeye devem etmekteyiz.

 

Brillife markası için neler söylemek istersiniz?

 

Brillife, her zaman yenilikçi, modern ve kaliteden ödün vermeyen, sektörde yeni trendleri yakalayan koleksiyonlara ve ürünlere sahiptir.

Ayrıca Brillife, hem satıcının ve hem de tüketicinin arkasında duran bir firma olmanın ayrıcalığını taşır. Dolayısı ile imal ettiği ve sattığı ürünün, nihai tüketiciye ulaşılmasında izlediği politikada başarılıdır.

 

Tarsuslu müşterileriniz Brillife’ı nasıl görüyorlar?

 

Brillife’ı Turan Mağazaları olarak iyi temsil ettiğimizi düşünüyoruz. Ürün kaliteli, fiyat uygun, koleksiyon iyi olunca, satış noktanız olarak tüketiciye de hizmet edince; kısaca her şey bir bütün olarak düşünülünce, müşterilerimizden olumlu tepkiler alıyoruz.

 

Piyasadaki yenilikçi tavrı ile Brillife’ı kısaca nasıl tarif edersiniz?

 

Mağazamızda Brillife ürün ve koleksiyonu en önemli bir yer tutmaktadır. Sürekli yenilik içerisinde ve üretimde olan Brillife ile bu nedenlerle hep önde oluyoruz. Bu sebeple, Brillife ürünleri ile sektörde de dolayısı ile hep öncü oluyor…

       

İLETİŞİM:

Turan Mağazaları

Atatürk Bulvarı (Yarenlik Alanı) No:47

TARSUS

Tel: (0324) 614 68 40

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 383193

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.