davillo tekstil

ANKARA EV TEKSTİLİ FUARI AÇILDI...

" Ankara Ev Tekstil Fuarı,"  Ato Başkanı Sayın Salih BEZCİ ve AK Parti Aydın Milletvekili Sayın Semiha ÖYÜŞ’ün yapmış oldukları açılış konuşmasının ardından Ato  Uluslar Arası Kongre ve Fuar Merkezinde açıldı.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

Açılış konuşmalarının ardından kurdeleyi kesen Sayın Salih BEZCİ ve Sayın Semiha ÖYÜŞ, fuar alanındaki katılımcıları tek tek ziyaret ederek onların duygu ve düşüncelerini aldılar. Konuşmasında Ankara Esenboğa Havalimanı yolu üzerinde planlanarak hayata geçirileceği fuar merkezinide dile getiren sayın BEZCİ, fuarcılığın önemi üzerinde durarak, fuarların  Ankara ekonomisi için büyük fayda sağlayacağını belirtti.

38. Mefruşatçılar Komitemisinden meclis üyesi Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’da hem katılımcı, hemde fuarların önemini bilen bir meslektaşımız olarak meslektaşlarını yanlız bırakmayarak açılışta yerini aldı.

Ak Parti Kurucusu ve 22. Dönem Ankara Milletvekili Sayın Remziye ÖZTOPRAK’da Cocon Wedding firması ile açmış olduğu standında yapmış olduğu defilelerle bir birinden şık tasarımları ile fuara renk kattı.

Fuarda Gelinlikciler, Düğün organizasyoncuları, Ev Tekstilciler ve Perdeciler yer almaktadır.

Ato Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezinin de dört gün sürecek olan fuar, 10 Mart 2013 pazargünü sona erecektir. Fuar tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak açık olacaktır. Messe Stuttgart- Ares Fuarcılıkğın düzenlemiş olduğu bu fuar, ilk yılı olmasına rağmen oldukça başarılı görülmüştür.

Ares Fuarcılık Genel Müdürü Sayın Hakan GENÇOĞLU "  bu fuara önümüzdeki yıllarda daha çok katılımcının gelmesini bekliyoruz, ilk yıl olmasına rağmen 87 katılımcı yer almaktadır ve 12 bin ziyaretçi bekliyoruz." diyerek fuarı özetlemiş oldu.

Akşam saatlerinde katılımcılara verilen koktey ile gün son buldu.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 592683

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.