davillo tekstil

HIZEL TEKSTİL & DÜZCE


Hızel Tekstil, 2003 yılında, Ardun ve Abidin Hızel tarafından Düzce’de kurulmuştur. Bir aile şirketi olan HIZEL’in ticari geçmişi 70’li yıllara dayanmaktadır. 70’li yıllarda yapı malzemeleri ve inşaat ile başlayan süreç 1995 yılında otomotiv sektörü, akabinde otelcilik ve 2003 yılında HIZEL Tekstilin kurulmasıyla devam etmiştir. Büyümeyi ilke edinen HIZEL AİLESİ yatırımlarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Hızel Tekstil  alanında uzmanlaşmış çalışanları ile müşterilerilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ve kaliteli ürünü sunmaktadır. Değişen trendleri deneyimli tasarımları ile birlikte çalışarak yeni üretim teknikleri ile birleştirerek müşterilerine uygun hizmeti verebilmekte ve en büyük motivasyonu sağlamaktadır. Özgün tasarımları, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışma şekli ile Hızel Tekstil’i sektörde öne çıkaran en önemli unsurlardır.

Sürekli olarak üretim aşamalarında ve son kontrolde, teknik şartnamelere ve müşterinin isteklerine göre çeşitli testler ve kalite kontrol işlemleri gerçekleştiren Hızel Tekstil, uygun olmayan ürün müşteriye kesinlikle sevk etmemektedir. Hızel Tekstil her zaman daha kaliteli ve daha hızlı mal üretmeyi, müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinmiş, bu hususta çalışmalarını ve yatırımları ile büyümeye devam etmektedir. Hızel Tekstil alanında uzmanlaşmış çalışanları ile müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ve kaliteli ürünü sunmaktır.

Hızel Tekstil Apex markası ile yurt içi ve yurt dışında da oldukça başarılı olmuş ve kalitesini kanıtlamıştır. 

İletişim:  HIZEL OTOMOTİV İNŞAAT TEKSTİL TURİZM OTELCİLİK SAN. ve TİC. A.Ş.

D- 100 Karayolu, Altınpınar Köyü Mevkii, 6 km / Düzce

Tel: 0.380. 551 27 20 - 551 24 44

Fax: 0.380. 551 27 09

e-mail: info@hizel.com.tr 

web: www.hizeltekstil.com  

www.perdesaticilari.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 261872

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.