davillo tekstil

GÜVEN İŞ MEFRUŞAT & EFENDİ KAHRAMAN / DÖRTYOL / HATAY

Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:
 
Haber: Ömer AŞICI
 
 
Sayın Efendi Kahraman, bize kısaca firmanızdan söz eder misiniz?

Ticaret hayatıma 1986 yılında ve farklı bir işkolunda başladım. Daha sonra ise, 2009 yılında eşim Bediha Kahraman ile birlikte, Güven İş Mefruşat olarak perde sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Halen, Hatay - Dörtyol’da Türkiye’nin seçkin markalarından biri olan, Brillife ile işbirliği yaparak Dörtyol’daki bayiliğini yapmaya devam ediyoruz.

Brillife ürün ve koleksiyonları için neler söylersiniz?

Brillife ürünleri ve koleksiyonları, piyasadaki mevcutlar içersinde; desen, renk, tasarım zenginliği ve kalitesiyle hemen diğerlerinden ayrılır ve dikkat çeker. Dolayısı ile bunlara ek olarak kalitesi ve ürün çeşitliliği de, Brillife’ın aranılan bir marka olması vasıflarını ifade eder.

Sizce Brillife, piyasada satıcısına kazandıran bir marka mıdır?

Evet, Brillife kazandıran bir üründür. Bunda en önemli faktör, piyasada tercih edilmesi, tüketiciye seçme imkanları tanıması ve günün moda gelişmelerine esas, her zaman farklı ürünleri sunmasıdır.

Dörtyol’daki ’da müşterileriniz, Brillife ürünleri için neler düşünüyorlar?

Buradaki değerli müşterilerimiz, Brillife‘ın kaliteli, her kesimden müşteriye hitap edebilen, uygun fiyatlı ve bol seçenekli bir ürün markası olduğunu düşünüyorlar.

Brillife ürünlerini satan bir mağaza olarak, sektörde bu markaya ilgi duyan satıcılara neler önerirsiniz?

Brillife, sektörel pazarda çok deneyimli, malının daima arkasında duran, kaliteli ürünleriyle hizmet veren bir marka olduğu için; sektörde yeni iş yapacak arkadaşlara bu nedenlerle Brillife’ı tavsiye ederim.

İlave etmek istediğiniz bir şey var mı?

Brillife’ın üretim ve ürün çalışmalarından firma olarak son derece memnunuz. Bu nedenle tüm Brillife ailesine ve emek veren herkese çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

İLETİŞİM:

GÜVEN İŞ MEFRUŞAT

Numuneevler Mah. Hürriyet Sok. No:21

DÖRTYOL / HATAY

TEL:0326-712-58-93

FAX:0326-712-58-93

guven_is@windowslive.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 938137

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.