davillo tekstil

Aydın Örme’de Sibel CAN rüzgarı esti.


23:45’de kalpler durdu!...

Haber: Emel BENLİ / ANTALYA / Özel Haber

Aydın Örme’nin değerli dostlarına sunmuş oldukları tatil etkinliği muhteşem bir galayla taçlandı.

Katılımın oldukça yüksek olduğu etkinlikte Aydın Örme’nin gala gecesini iple çektiler. Onlarda biliyordu ki; kaliteli firmaya yakışanda şık bir geceydi. Bu gecede Karadeniz’in sempatik sanatçısı maçkalı Kaptan YILMAZ, hareketli türküleri ile Türkiye’nin ayrı ayrı bölgelerine hitap ederek bir Anadolu geçiti ile konukları yerinden kaldırdı. Karadeniz’in horonu, Doğu’nun  halayı,İç Anadolu’nun misketi, Ege’nin zeybeği ile tüm misafirlere unutulmaz bir gece yaşatan sanatçımız etkinlik boyuncada Aydın Örme çalışanlarını ve misafirlerini yanlız bırakmadı.

Gecenin ilerleyen saatlarinde etkinlik içerisinde yapılan bowling ve tavla turnuvalarının birincilerine verilen plaketlerinin ardından, Aydın Örme Türkiye Satış Müdürü Sayın Özcan AYAKSIZ, tüm konukların gözü önünde sahneye Aydın Örme’nin bölge müdürlerini çağrarak; " Aydın Örme- Dömeks ilkeleri açıklık, şeffaflık, ve güvendir " . diyerek gönüllerinden kopan Audi Q3 marka arabanın çekiliş kuponlarını zarflardan açarak birer birer çekiliş kutusuna attı.

Kalp atışlarının yükseldiği dakikalarda ünlü sanatçımız Sibel CAN’ın sahne alması ile bu nabızlar yerini heyecana ve çoşkuya bıraktı. Her zamanki gibi bir birinden güzel şarkıları ile ( batsın bu dünya, lale devri, berivanım, emrine amadeyim, padişah ) salonu sallayan Sibel CAN, güzelliği ve hanımefediliği ile birkez daha taktirleri topladı.

Ve saatler 23: 45’i gösterirken Özcan AYAKSIZIN sahneye çıkması ile kalpler adeta durdu. Herkesin gözü önünde çekilişini Sibel CAN’ın yaptığı Audi Q3 marka araba sahibini buldu. Arabanın anahtarının Aydın Örme Holding kurucusu Sayın Turgut AYDIN’ın elinden alan talihli müşteri Ankara’dan Taşkıran Mefruşat’ın sahibi Bayram TAŞKIRAN’ın oğlu Sayın Özgür TAŞKIRAN oldu.

Dostlarına teşekkür eden Turgut AYDIN, çalışma hayatının ödülünü; kendisini yanlız bırakmayan dostlarının yanında oluşu ile aldı. Konuklar arasında AK PARTİ Düzce milletvekili Sayın Fevai ARSLAN’da geceye renk katarak Sayın AYDIN’ı yanlız bırakmayanlardandı. Ve gece Sibel CAN ile sonlanırken, Aydın Örme dostları mutlu bir şekilde etkinliği sonlandırdılar. 

Aydın Örme Etkinliği & Araba Çekilişi / Taşkıran Mefruşat / Özgür TAŞKIRAN 

Maçkalı Kaptan Yılmaz & Gala Gecesi / Antalya 

Sibel Can & Gala Gecesi

Aydın Örme Etkinlik Tanıtımı / Antalya

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 914761

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->