davillo tekstil

AYDIN ÖRME ETKİNLİĞİ / 2. GÜN / ANTALYA

Aydın Örme’nin 2013 yılı ürün kreasyon tanıtımının  2. gününden haberlerle karşınızdayız.

Organizasyonda büyük emeği geçen Türkiye Satış Müdürü Sayın Özcan AYAKSIZ’ın, yıllarca daim olan müşterilerinin yanı sıra Aydın Örme’ile ilk defa çalışacak bir çok yeni müşterinin bu gün 23 Şubat’ta gözü ve kulağı olduk.

Haber: Emel BENLİ / ANTALYA / Özel Haber

Duygu ve düşüncelerini sizler için dile getirdiğimiz Aydın Örme’nin bir birinden değerli dostları aynı dili konuşarak aynı düşüncede fikir birliğine vardı.

" Aklın yolu birdir " ata sözü bugün Calista Hotel’de bir kez daha yerini bulmuş olacak ki; bir birinden şahane ürünler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Uzun yıllar Aydın Örme’yi bırakmayarak istikrarlı bir şekilde Aydın Örme’nin yanında duruşlarını sergileyen değerli müşterileri; bu gün birkez daha gösterdiler ki Aydın Örme’nin onların hayatında yeri ve önemi bambaşka. Karşılıklı değerlerine sahip çıkarak müşteri firma ilişkisine gayet dikkat eden Aydın Örme’nin etkinlik organizasyonun 2. gününde perdecilerimiz, günü güzel bir kahvaltının  ardından Bowling ve  tavla turnuvaları ile başlattılar. Ögleden sonra yapılan model çekilişinin heyecanını sanatçımız Maçkalı Kaplan YILMAZ ile birlikte yaşayan perdecilerimiz  harika bir folklör grubunun gösterileri ile adeta mest oldular.

Görüşlerini aldığımız meslektaşlarımız gala gecesinde  yapılacak olan araba çekilişinin heyecanını üzerlerinde taşırken; onları çoşturacak olan Karadenizli sanatçımız Maçkalı Kaptan YILMAZ’ın neşeli şarkılarının ardından güzel sanatçımız Sibel CAN’la birlikte geceyi sonlandıracaklar. Bu güzel gecede biz Perde Satıcıları Haber Portalı Aydın Örme’yi yanlız bırakmayarak gala gecesinden güzel kareleri sizlere yansıtacağız.

Not: Etkinlikle ilğili videoları ilerleyen günlerde sitemizden takip edebilirsiniz.

Sedef Mefruşat & Metin ERMUT / Lüleburgaz

Erdal & Seher ERKAN / Golden Perde & Ankara

Tarık Kır & Kıroğlu Mefruşat / Kocaeli

Aydın Örme Etkinliği & Cahit Çoşkun / Sena Çeyiz Perde / Kütahya  

Aydın Örme Etkinliği & Sümer Yerli Malları / İsmail Uzun / İstanbul 

 

Aydın Örme Etkinliği & Kerim & Şirin Mercan / Mercan Mefruşat / İskenderun

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 516196

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.