davillo tekstil

AYDIN ÖRME ETKİNLİĞİ- 1. GÜN /ANTALYA


" Para kazanmanın esasının, insanı kazanmaktan geçtiğini" her fırsatta dile getirdi, büyük duayyen. 1976 yılında Dömeks Döşeme Mefruşat Kadife Sanayi A.Ş.’yi  kurarak diğer fabrikaların ürünlerini bir potada birleştirerek ilk konsept ürününü esnafa sundu.

Haber: Emel BENLİ / ANTALYA / Özel Haber

Bu dev adam 80’li yıllarda bir baktı ki;  iyi bir pazarı ve güçlü bir satış ağı vardı. Ve Dömeks markası ile artık Aydın Örme Sanayi.Tic. A.Ş. yi kurmuştu. 15 yaşında çıktığı hayat yolculuğuna Sultanhamam’da ilk adımını atan üstat; perde toptancılığı ile başladığı girişimini buğün bir dünya markası olan Aydın Örme’ile taçlandırdı. Karadeniz tabiri ile uşakları büyüyordu, ve birer birer işinin başına geçmeye başlamıştı. Bir insan hayattan ne isteyebilir ki... daha fazlası oluyordu hayellerininde ötesinde.  80.000m2 kapalı alanda ülke ekonomisi için değer yaratan tesislerle donatılı kuruluşun bünyesinde 540 çalışana istihtam sağlamaktaydı. Diğer mesleki girişimlerini ve çalışmalarını dile getirecek olursak Türkiye’nin önemli illerinde hastanelere, marketler zincirlerine sahipti sevğili büyüğümüz. " Turgut Aydın Holding " adı ile Türkiye’nin gurur kaynağı olmuştu Sayın Turgut AYDIN.

Sayın AYDIN, bu memleketin yetiştirmiş olduğu sayılı iş adamlarımızdan biri olup; Türk ekonomisine büyük katkılarda bulunmuş örnek alınacak bir insandır.

Bugün Aydın Örme’nin Antalya Calista Luxury Resort Hotel’de düzenlemiş olduğu 2013 yılı ürün kreasyon tanıtımında " onlar benim çok eski dostlarım, onları birkez daha görmek için buradayım " . diyen Sayın Turgut AYDIN her ne kadarda elini bu meslekten çekmişe benziyorsada; anılarına sahip çıkmayı biliyor. Profosyenel bir organizasyon ile Antalya’ da karşımıza çıkan AYDIN Örme, Türkiye genelinden çok özel müşterilerine Belek’de ev sahipliği yaparak onlara iki gün dinlenme ve kaynaşma imkanı sağlamıştır. 

Her zaman olduğu gibi kaliteli ve bir birinden zevkli ürünleri bir araya getirerek kombinasyonlarını hayal gücününde üstünde birleştirerek sergiledikleri ürünlerin, tanıtım açılışını Sayın Turgut AYDIN ve meslektaşlarımız kurdeleyi keserek yapmışlardır.

Açılış sonrası şhowrumu gezen meslektaşlarımız, inceledikleri desen tasarımları ve modellerle adeta büyülendiler. Günün ardından akşam yemeği sonrası konferans salonunda açılış konuşmalarını yapan Dömeks A.Ş. Genel Müdürü Sayın Hasan AKYÜZ ve Aydın Örme Türkiye Satış Müdürü Sayın Özcan AYAKSIZ yaptıkları konuşmalarda, Aydın Örmeyi dünden buğüne özetlerken; yapmış oldukları yenilikleride dile gitirerek " bizler sizlerle varız " diyerek değerli meslektaşlarına teşekkülerini sunmuşlardır.

Konuşmalarının ardından sahne alan sanatçımız Maçkalı Kaptan YILMAZ, gecenin ilerleyen saatlerine kadar Aydın Örme’nin misafirlerine unutulmaz bir konser vermiştir.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı bu etkinlikden haberler ve videolar ile karşınızda olacağız.

Not: Etkinlikle ilği videoları ilerleyen günlerde videolar bölümünden izleyebilirsiniz. 

Turgut Aydın Holding Kurucusu & Turgut AYDIN 

Aydın Örme Türkiye Satış Müdürü & Özcan AYAKSIZ 

Dömeks A.Ş. Genel Müdürü & Hasan AKYÜZ 

Maçkalı Kaptan YILMAZ Konseri

 

 Dömeks A.Ş. Genel Müdürü & Hasan AKYÜZ’ün Sunumu

Aydın Örme Türkiye Satış Müdürü & Özcan AYAKSIZ’ın Sunumu

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 699701

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->