davillo tekstil

Topaloğlu Ticaret / Sezai Topaloğlu / Antakya / Hatay


Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:

Haber: Ömer AŞICI

Sezai Bey, öncelikle firmanızı kısaca tanıyalım…

TOPALOĞLU TİCARET olarak 1995 yılında giyim ve ev tekstili sektöründe faaliyete başladık. 2000 yılından itibaren ise mobilya, perde ve beyaz eşya alanlarında da faaliyet gösteriyoruz.

Brillife’ı kısaca tanımlamak gerekirse, sizin görüşünüz nedir?

Brillife, perde sektöründe Türkiye’de parmakla gösterilen nadir firmalarından biridir. Her geçen gün; ürün yelpazesini bir önceki günden artırarak ve bunu müşterilerinin isteklerini karşılayacak doğrultuda geliştiren köklü bir sektörel geçmişe sahiptir. Brillife, günümüzde piyasaya sunduğu her ürün ve her koleksiyonla, dikkatleri üzerine çekmeyi işte bu yüzden başarıyor.

Brillife markası ile güven unsurunu birlikte nasıl ifade edersiniz?

Brillife, ürün ve koleksiyonları ile müşterilerini olduğu gibi; kendi bünyesinde çalışan elemanları ve birlikte iş yaptığı bütün satıcıları da koruyup kolluyor. Biz satıcılar, Brillife’ın bize verdiği güven ve her zaman yanımızda olduğu hissiyle, bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Dolayısı ile bizlere sağladığı destek ve yardımlarından dolayı Brillife’a sonsuz şükran borçluyuz...

Hataylı müşterilerinizin Brillife ile ilgili görüşleri nelerdir?

Hataylı müşterilerimiz Brillife’dan son derece memnun bulunmaktalar. Brillife gibi mükemmel bir markayı onlarla buluşturduğumuz için de, bize minnettarlar. Müşterilerimiz bulundukları her ortamda, ellerine geçen her fırsatta, Brillife ürünlerini kullanmanın verdiği memnuniyeti dile getiriyorlar ve bu da bize apayrı bir gurur veriyor.

Mesleği yeni seçecek olanlara bu vesile ile neler söylersiniz?

Hiç tereddütsüz Brillife ailesine katılmalarını tavsiye ederim. Brillife farkını gördüklerinde, bu güne kadar bekledikleri için pişmanlık duyacaklarından da eminim. Brillife ayrıcalıkları ve kalitesi, onları da kesinlikle memnun edecektir.

İLETİŞİM:
Çekmece Bld. Gültepe Mah.
Samandağ yolu üzeri 2. Km. No:172
Antakya / HATAY
Tel-fax: (326) 2832204
web:
www.topaloglutic.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 187894

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.