davillo tekstil

AKTİF PERDE / FETHİYE - MUĞLA

Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:

 

Haber: Ömer AŞICI

 

Mehmet Koçaslan / Fethiye-Muğla

 Sayın Mehmet Koçaslan sizi ve firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?

Firma olarak 2007 yılından beri perde sektöründe ve ev tekstili alanında işimizi sürdürmekteyiz. İşletmemizde atölyede 3 terzimiz, 2 montaj personelimiz ve 6 müşteri satış danışmanımız ile hizmet verilmektedir. 2 ana caddeye cepheli olan mağazamızın, cadde cephesi 60 metre, mağaza giriş katımız da 400 metrekaredir. Mağazamız, şehir merkezinde ulaşımı kolay bir yerde olması ile de tercih edilmektedir.

Brillife ürün ve koleksiyonları için genel görüşünüz nedir?

Biz satıcı olarak, Brillife’dan ve müşteri talep potansiyeli açısından memnunuz. Şu ana kadar ürünlerle ilgili herhangi bir olumsuz şikayet de almadık.

Dolayısı ile perde sektöründe Brillife markası, ürün ve koleksiyonları ile lider bir marka olarak göze çarpar. O nedenle bu markayı satmak, satıcı açısından mağazasında karlılığı ifade eder…

Brillife ürünleri için müşterileriniz yaklaşımı nasıl?

Hizmet verdiğimiz bölgede, müşterilerimiz Brillife ve Brillant ürünlerinden memnundurlar. Dolayısı ile Brillife ve Brillant’tan güvenilir markalar olarak söz etmektedirler.

Yeni mağaza açmayı düşünenlere Brillife’ı önerir misiniz?

Brillife; ürünlerini çeşidi, kalitesi ve müşterilere seçim sunan ürün ve koleksiyon yenilikleriyle tüm seçkin girişimcilere kesinlikle tavsiye ederim.

Brillife Ottima için de görüşünüzü alalım…

Perde sektöründe birçok yeniliğin öncülüğünü yapan bir firmanın ürünlerini satmak firmamız açısından büyük bir gurur kaynağıdır. Son olarak Brillife Optima grubunun piyasaya girmesi, dolayısı ile Brillife’ı kendi alanında sektörün lideri konumuna getirmiştir. Aktif Perde olarak biz de, böyle bir firma ile çalıştığımız için hem çok karlı ve hem de çok mutluyuz. Bu vesileyle bizlere bu hizmeti ve olanakları sağlayan sektörün olmazsa olmazı; Sayın Erdoğan BAYDEMİR ‘e teşekkürlerimi sunarım.

İLETİŞİM:

Çarşı Cad. NO: 49

Fethiye- MUĞLA

TEL: 0252 - 612 40 93

612 94 95

GSM: 0555 - 993 15 32

İnfo@aktifperde.com

www.aktifperde.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 893984

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.