davillo tekstil

Özbilen Perde / Ali İhsan Özbilen / DENİZLİ

Brillife Dostlarının Tanıtıyoruz:

Sayın Ali İhsan Özbilen sizi ve firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?

Röportaj: Ömer AŞICI

 Özbilen Perde 1954 yılında Ali İhsan Özbilen tarafından kurulmuştur. Firmamız bu alanda 45 senedir faaliyet göstermektir. İlk olarak manifatura sektöründe faaliyete başlayan firmamız, zaman içinde büyüyerek gelişmiştir. Modern yaşamı tercih eden, evinin dekorasyonuna meraklı, daima iyi hizmet almayı arzu eden ve ürün seçiminde titiz davranan bir hedef kitleye hitap eden Özbilen Perde; sunduğu zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi ile tüketici beklentilerinin ötesine geçmektedir.

Brillife ve ürünleri hakkındaki genel görüşünüz nelerdir?

Brillife ’ın ürün ve hizmetleriyle yansıttığı farklılığın bir başka boyutu ise farklı desen, model, renk seçenekleriyle yüzlerce çeşitte perde ürününü sunmasıdır. Birçok ürünü gerek farklı renk ve desen alternatifleri, gerekse kombinasyonları ile bir arada sunan Brillife, özellikle müşterileri için büyük bir alternatif sağlıyor…

Sizce Brillife, sektörel piyasada kazandıran, müşteriyi memnun eden bir marka mıdır?

Brillife, bulunduğu sektörde markası ile hem kazandıran bir firma, hem de müşterisine güven veren bir firma olarak öne çıkıyor…

Brillife ürünleri hakkında Denizli’deki müşterilerinizin görüşleri nelerdir?

Özbilen Perde için müşteri memnuniyeti ilk sırada gelmektedir. Bu doğrultuda Brillife markası, firmamız açısından önem taşımaktadır. Denizli halkı satın aldığı üründe kalite, hizmet ve fiyata çok önem vermektedir. Bu bağlamda, Brillife müşteriye güven vermektedir. Markanın ve firmanın piyasada oluşturduğu hizmet kalitesi, Denizli halkının firmamızı tercihinde ön plana çıkarmaktadır. Dolayası ile müşterilerimiz mağazamızdan ayrılırken, güvenle ve güler yüzle ayrılmaktadır.

Bir mağazada Showroom ve benzeri alanların satışa olan etkisi nedir?

Mağazamızda bulunan Brillife alanları, satış sırasında müşterilerimize kısa zamanda ve net karar verebilmeleri bağlamda yardımcı olmaktadır.

Showroom alanlarının satıcıya ve mağazaya katkısı çok önemlidir.

İletişim:

ÖZBİLEN PERDE - ALİ İHSAN ÖZBİLEN

Saraylar Mah.. 468 Sokak. No:23

DENİZLİ

Tel: 0-258-2630630

Fax: 0-258-2631120

www.ozbilenperdedunyasi.com

www.perdesatanalar.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 818398

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.