davillo tekstil

Brillant Dostları 2 Şubat 2013’de Beylikdüzü’nde Buluşuyor.

Hatırlamak ve hatırlanmak herzaman karşılıklı duyguları besler. Beraberinde saflığı, duruluğu getirir. Bağları bir denizci düğümü gibi sağlamlaştırır.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

Müşteri odaklı Brillant, herzaman müşterisine verdiği değer ile ön planda olmuş ve iş ortaklarım diye hitap ettiği müşterilerinin gönlünde tahtını kurmuştur.

Onları hatırlamayı, onlarla ilğilenmeyi hiçbir zaman ihmal etmemiştir. Alt yapısına bakıldığında kırk küsür yılı  müşterilerine olan sayğı ve sevğisi ile tıpkı bir çınar ağacının kökü gibi sağlamlaştırmıştır.

Davet iyibir dosttan gelince davete icap etmek gerekir. 02 Şubat 2013 günü Brillant, tüm sayğıdeğer Brillant Home, Brillant Store ve Brillant Exculusive dostlarını İstanbul Beylikdüzündeki fabrikasına davet ediyor.

Amaç dostluğu pekiştirmek, ne unutulmak nede unutturmak. Hal böyle olunca siz değerli Brillant dostlarının çıkarlarını korumak ve gözettmek bir üretici firma olan Brillant’ın bu davete kampanyalarla ve avatajlı ürün satışları ile kapılarını sizlere açmaktır.

Kış mevsimin gerginliğini biraz olsun sizlerin üzerinden kampanyalı ve avantajlı fiyatlarla attıracak olan Brillant, iki gün boyunca sizlerin iyi vakit geçirmesi için elinden gelen profosyenelliği gösterecektir. Türkiye genelinden ikiyüz Brillant’çının katılacağı bu davet sonrası güzel bir gala gecesi yemeği ile son bulacak.

Fakat son olmayacak olan bu davet kendisini sürekli yenileyen Brillant ailesinin sizlerin karşısına başka bir yenilikte, başka bir ürün tanıtımında, başka bir etkinlikte tekrarlanarak devam edecektir. Bu devamlılık sizlerin mağazalarını yansıyarak perde sektörünün modasını yansıtacaktır.

www.perdesaticilari.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 976768

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.