davillo tekstil

2013 YILI OTTİMA PERDE SİSTEMLERİ YILI OLACAK..

Ev Tekstilinde Brillant hızını kesmeden, yoluna devam ederken; kırk yıllık çınar perde de olduğu gibi perde sistemlerinde de marka olmayı başardı.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber / İSTANBUL

2012 yılının sonunda Kıbrıs Gazimağusa’da yaptıkları ürün kreasyonu etkinliği ile tüm iş ortaklarının karşısına çıkan Baydemirler, etkinlik sonunda her zaman olduğu gibi tüm ilği ve dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar.

Ürün çeşitliğine son iki yıldır perde sistemlerinide katan Baydemirler, Ottima adı ile tüm Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerde yankılandı. Stor’la başlanğıcını yapan Ottima arge ve ürge çalışmalarını hızlandırarak çok kısa bir sürede eşi benzeri görülmeyen Zebra sistemleri ile adeta şovuna devam etti. Zebra sistemlerini geliştirirken; en son Baskılı Zebra Sistemleri ile müşterilerinden tam not alan Ottima, çocuk odaları, genç odaları, oturma odaları, yatak odaları, mutfaklıklar, lisanslı ürünler ve şehir manzaraları ilede karşımıza çıktı.

Tabi, bütün bunları hayata geçiren hayal gücünü zorlayan ve bunlara pareler olarak müşterilerinin ne istediğini onları yakından tanıyarak anlayan Ottima Perde Sistemleri Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU’dur.

Bu gün İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Brillant’ın fabrikasında kendisini ziyaret ettiğimiz Sayın ŞEYHOĞLU, sadece Perde Satıcıları Haber Portalına yapmış olduğu çarpıcı açıklamalarla birkez daha bizleri şaşırttı.

Baskılı Zebrada çığır açan Ottima 2013 yılını adeta sallayarak karşıladı. Ressamın fırçasından çıkmışcasına renk ve desen tasarımları, kalitesi şunu söyler gibiydi. " Eşim Benzerim Varmı ? "  Elbette ki tarafsız görüşümüzü sorarsanız sizlerle hem fikiriz ve eşi benzeri bulunmayan bu ürünleri sizler için yakından inceleyerek birkez daha Brillant farkını ortaya koymak istedik.

Baskılı Zebra sistemleri hakkında bizleri bilgilendiren ŞEYHOĞLU, bu özel tasarımları İstanbul Cnr Ev Tekstil Fuarında da yeni birçok ürün eşliğinde sergiliyeceklerini ve değerli iş ortaklarını 3. Hollde bulunan standlarına beklediklerini söyledi.

İçinizi yaşama sevinci ile dolduracak ve ticari düşüncülerinizi bir tarafa bıraktıracak " işte budur " dedirtecek Ottima Perde Sistemlerini sizlerin taktirine bırakıyoruz. Ve Ottima ile çalışmaya başladığınızda hayatınızda ki değişikliği sizde fark edeceksiniz. Farkındalıkların farkına varan Brillant, sizinde özel oluşunuzun farkına vararak; Ottima Perde Sistemleri farkılılığı ile birkez daha karşınızda.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 13680

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.