davillo tekstil

ANKARA EV TEKSTİLİ FUARI 2013Ankara Ev Tekstili Fuarı’nda tanıştığınız ziyaretçileriniz, bir ömür boyu sizin müşterileriniz olabilir.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi 07-10 Mart 2013 günü tüm kapılarını Ev Tekstilcilerimize açıyor.

Ankara Ev Tekstili Fuarı, Ankara’nın dünyaya açılan yeni kapısı, uluslararası standartlarda, modern bir fuar alanı ATO Uluslararası Kongre ve Fuar merkezi Congresium Ankara’da 11.000m2 lik alanda düzenlenecektir.

Ev Tekstili 2013 Fuarı, yerli ve yabancı sektör lideri markaların, üretici ve italatçı firmaların, bayilerin ve mağazaların, mefruşatçıların, otel işletmecilerinin, iç mimar ve dekoratörlerin, bayilik arayan girişimciler ve tüm tüketicilerin bir araya geldiği dev bir buluşma noktası olacak.

Ev Tekstili Fuarı, ZYC 2013 ( Zuccaciye, Mutfak ve Ev Eşyaları, Elektrikli Ev Aletleri, Çeyiz ve Hediyelik Eşya Fuarı ) ile DÜĞÜN 2013  ( Düğün ve Evlik Fuarı ) ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

NEDEN ANKARA ?

Doğu ve Batı dünyasını bir birine bağlayan Anadolu’nun merkezindeki, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu başkent Ankara, çağdaş bir dünya kenti olarak, önemini korumakta ve yapılan ciddi yatırımlarla dikkatleri çekmektedir.

Avrupa Parlementosu’nun Avrupa Ödülü’nü alarak, sahip olduğu Avrupa kimliği kriterlerini uluslararası arenada kanıtlanmıştır.

Yaşanılabilir iller arasında ilk sırada yer alan Ankara, 4.771.716 nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık ikinci kentidir. 11 milyonluk nüfusu barındıran İç Anadolu Bölgesi’nin ticaret ve kültür merkezidir. Eskişehir ve Konya hattındaki hızlı tren seferleri sayesinde adeta bu iki şehri bünyesine dahil etmiştir.

FUARDA SERGİLENECEK ÜRÜN GRUBLARI:

Perdeler ve Aksesuarları

Tül ve Brodeler

Yatak Odası Takımları

Banyo Tekstilleri

Mutfak Tekstil Ürünleri

Yemek Odası Tekstilleri

Döşemelikler ( Kumaş, Deri, İmitasyonlar )

Halı

Zemin Kaplamaları

Duvar Kağıtları ve Kaplamaları

Balkon ve Bahçe Tekstili

Pergola ve Tenteler için Dış Mekan Tekstilleri

Dekoratif Kumaşlar

Nanotekstiller

Ev Tekstili Aksesuarları

İLETİŞİM:

Ares Fuarcılık Ltd.Şti

Tekstilkent A-11 Blok No: 51

Esenler / İSTANBUL

Tel: 0.212. 284 11 10

Fax: 0.212. 284 10 01

web: www.messe-stuttgart.com.tr

Diğer haberler: http://finans.milliyet.com.tr/portal/ISE/getDetailsStory.html?storyId=179712&goToHomePageParam=true&siteLanguage=en

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 96970

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.