davillo tekstil

Yazıcıoğlu Perde / Erol Yazıcıoğlu / Rize

Brililfe Dostlarını Tanıtıyoruz:
Erol Bey, bize firmanızı kısaca anlatır mısınız?
 
Röportaj: Ömer AŞICI

Firmamız, “Yazıcıoğlu Perde” olarak 20 yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir. 4 yılı aşkın bir süredir de, ikinci şubemiz olan “Zühre Perde Tasarım” olarak, müşterilerimize her iki mağazamızda daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktayız.

Amacımız, konusunda deneyimli, güler yüzlü ve çalışkan ekibimizin eşliğinde, müşterilerimizin isteklerini karşılayabilmek ve aldığımız ücretin hakkını verebilmektir.

Brillife için kısaca neler söylemek isterseniz?

Brillife markası, sektörün “olmazsa olmazı” dır ve sektörel piyasa çizgisinin belirlenmesinde de, büyük ölçüde bir etkene sahiptir. Dolayısı ile de geniş ürün yelpazesi, bunları oluşturan desen, tasarım, renk ve çeşitleriyle de, müşteri ihtiyaçlarına olumlu cevap vermektedir.

Kazandıran bir marka mıdır Brillfe?

Brillife markası hemen her kesime hitap eden ürünleriyle, kazandıran bir markadır. Tabiri caiz ise bu sektörün demirbaşı gibi sürekli yükselen ve gelişen bir çizgiye sahiptir.

Bu nedenle müşterilerimiz genel olarak Brillife’dan memnundurlar.

Zaman zaman, bazı ürünlerde küçük çaplı hatalar (delik, sökük) gibi olabiliyorsa da; Bunlar, ürünün satılan metrajına göre normal olabilecek bir seviyededir.

Firmanızın 2013 yılındaki hedefleri nelerdir?

Firmamız, önümüzdeki yıllar için daha da büyümek adına başarılı çalışmalar yapmanın çabasındadır. Buna paralel olarak belirli zamanlarda, değişik ürün kampanyaları ve etkinlikler eşliğinde, müşterilerimize daha cazip koşulları kapsayan iyi hizmetler vermeyi hedeflemekteyiz…

İLETİŞİM:

Telefax: (0464) 214 95 05

Telefax: (0464) 21749 28

www.zuhreperde.com Tophane Mah. Atatürk Cad. NO: 466

RİZE

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 39135

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.