davillo tekstil

Adana’lı Mimarlardan Brillant’a ziyaret..


Brillant kapılarını Adana’lı mimarlara açtı.

Bir dünya markası olan Brillant, iç ticarette tüm Türkiye geneline hakim olurken dış ticarette ise bir çok dünya ülkesinin beğenisini kazanmış ve Türkiye’nin ev tekstilinde en çok ihracat yapan firması olmuştur.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber / İSTANBUL

Brillant markası ile adını tüm dünyaya duyuran Baydemirler’in güçlü ekibi durdurak bilmeden arge ve ürge de başarılı çalışmalarının sonucunu ciddi bir müşteri portföyü ile sağlamlaştırmışlar ve her geçen gün çığ gibi büyüyen müşteri portföyüne hizmetin en iyisini sunmuşlardır.

Bu müşetilerden biri olan ve Adana’da bulunan Casamia Exclusive Adana ve civarında Brillant’ı en iyi temsil ederek İki yıl üst üstte en başarılı mağaza ödülünü almıştır.

Casamia’nın sahibi Sayın Gönül AYVAZ, Brillant’a gönül vermiş başarılı bir ev tekstilcimizdir. Adana ve civarında o bölgenin mimar ve iç mimarlarına Brillant ürünlerini gururla sunmaktadır. Sayın AYVAZ bugüne kadar kimsenin düşünemediği inceliği düşünmüş; çalıştığı mimar ve iç mimarları Brillant’ın fabrikasını göstermek ve tanıtmak amacı ile İstanbul Beylikdüzü’ne davet etmiştir. Bir dokunuşda harikalar yaratan iç ve dış mekanlarda Brillant ürünlerini kullanan mimarlarımız ürünlerini beğenerek kullandıkları fabrikayı büyük bir beğeni ile 18 Ocak 2013 günü gezerek yıldızlı pekilerini vermişlerdir.

Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR tarafından karşılanan mimarlarımız iki gün boyunca İstanbul’da Brillant tarafından ağırlanmıştır.

Adana’lı mimarlarımızla Brillant’ın satış ve pazarlama direktörü Sayın Adnan METE,ilğilenirken; fabrikada ilk olarak Ottima perde sistemlerinin tanıtımı Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU tarafından yapılmıştır. Soru cevap şeklinde perde sistemleri hakkında bigilendirilen mimarlarımız muhteşem görüntüler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Kendileri ile çok yakından ilgilenen Sayın Adnan METE, hepsi bayan olan mimarlara önce Beylikdüzü’ndeki fabrikayı gezdirerek, onlara Brillant’ın ürünleri hakkında bilğiler verdi.

Görüşlerini aldığımız mimarlardan: Yüksek Mimar Çukuova Ünüversitesi İç Mimarlık Bölümü Öğretim Görevlisi Sayın Suzan Mehtap TÜZÜN, Figen Alacadağlıer, Berrin Akgöz, Filiz Savatlı, Gözde Naz Tüzün, Gülay Yelten, Çiğdem Konukoğlu, Güzide Gültekin, Füsun Loğoğlu, Aysun Loğoğlu, Selma Çelik, Yasemin Başuslu ve Casamia’nı sahibi Gönül Ayvaz Brillant’a ailesine teşekkürlerini dile getirdiler.

İkinci günün ardından boğaz manzarası eşliğinde yenilen akşam yemeğinde kendileri ile çok yakından alakadar olan Brillant personel müdürü Sayın Ali Kaplan’da görevini en güzel şekilde yerine getirerek güzel mimarlarımıza eşlik etti. Birkez daha çalıştıkları firmanın ne kadar büyük ve doğru bir firma olduğunu dile getiren mimarlarımız Adana’ya güzel anılarla döndüler.

www.perdesatıcıları.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 303248

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.