davillo tekstil

Karaca Home, Online Satış’a Başladı..

Karaca Home, Online Satış’a Başladı

Porselenden sonra, ev tekstilinde de Türkiye’nin en iyisi olma yolunda hızla ilerleyen Karaca Home, online satış sistemine geçiyor. Karaca Home’un birbirinden şık ve tasarım harikası nevresim takımları, yatak örtüleri, Complete’leri, battaniyeleri, havlu ve bornozlarına online satış sistemi ile dilediğiniz her yerden kolayca ulaşabileceksiniz.

İster evinizden, ister işyerinizden kısacası bulunduğunuz her yerden ve günün her saatinde Karaca Home ürünlerine ulaşmanın yolu artık bir tık ötenizde. Karaca Home, 15 Ocak 2013 tarihinden itibaren ürünlerini www.karaca-home.com internet adresi üzerinden Online Satış sistemi ile müşterilerine sunuyor. Karaca Home ayrıca ilk bir ay boyunca ücretsiz kargo gönderimi yaparak farklılığını ortaya koyuyor.

Karaca Home’un müşterilerine sunduğu Online Satış’ın kolaylıkları ise saymakla bitmiyor.  Öncelikle Karaca Home’un tüm ürünlerini bir arada görebileceğiniz Online Satış’ta, zamandan tasarruf etme, tüm alternatifleri bir arada görme, hızlı satın alma, kolay ödeme, hediye seçme, paket taşımama gibi avantajlar sunuluyor.

Her yaşa ve zevke hitap eden Karaca Home ürünleri alışverişin en kolay, en hızlı ve en güvenilir yolu olan internet üzerinden satışı da cazip kılıyor. Karaca Home Online Satış sistemi hakkında gerekli tüm bilgileri Facebook, Twitter ve Pinterest sayfalarımızdan da takip edebilir ayrıca her türlü soru ve görüşleriniz için (0212)4124444 müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Keyifli alişverişler dileriz.

 

www.karaca-home.com - www.twitter.com/KaracaHome - www.facebook.com/KaracaHomeTR

 

Karaca Home Hakkında

1973 yılından bu yana porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere gruplarını tüketicilere sunan Karaca, 2012 yılında Karaca Home markasıyla ev tekstili sektörüne girdi.Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid ve Örgü Batteniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 2000’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor

Karaca Home koleksiyonunu İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor. Karaca Home’un ürünleri, şu anda Türkiye genelindeki yaklaşık 20 AVM’de satışa sunuluyor. Karaca Home, bir yıl içerisinde AVM içinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 696165

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.