davillo tekstil

Karaca Home’dan Hello Kitty Nevresim..


 

Minik Kalpleri Hello Kitty Nevresimler ile Isıtın

Özellikle kız çocukları tarafından oldukça sevilen çizgi film karakteri sevimli kedi Hello Kitty’nin rengarenk, cıvıl cıvıl ve lisanslı nevresim takımları tüm Karaca Home’lar da. Ve bu sömestrede de minik kalplere alınacak en güzel hediye Karaca Home mağazalarındaki Hello Kitty nevresimler olacak…

Milyonlarca kız çocuğunun kalbini çalan dünyaca ünlü karakter Hello Kitty, artık kızlarımızın yatak odalarını da süslüyor. Lisanslı Hello Kitty nevresim takımları birbirinden farklı renk ve desenleri, şık tasarımlarıyla en favori sömestre hediyesi olmaya aday. Minik kızlarımızın odaları ne renk olursa olsun, hepsine uygun bir Hello Kitty nevresim takımı Karaca Home’da mutlaka var!

Karaca Home mağazalarında satışa sunulan lisanslı Hello Kitty nevresim takımları, Happy, Funny, Red, Snowy ve Soft gibi beş farklı modeliyle çocukların zevkine uygun olarak tasarlandı. Pembe, mavi, beyaz, kırmızı, su yeşili ve pastel renklerle bezenmiş Hello Kitty nevresimler çocuk odalarına enerji katacak.

Kalite, estetik ve tasarımı bir araya getiren Karaca Home ürünlerinde, yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılıyor. Özellikle dokunma duyusunu harekete geçiren ürünler, doğallığın pozitif enerjisini taşıyor.

 

www.karaca-home.com - www.twitter.com/KaracaHome - www.facebook.com/KaracaHomeTR

      

Karaca Home Hakkında

1973 yılından bu yana porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere gruplarını tüketicilere sunan Karaca, 2012 yılında Karaca Home markasıyla ev tekstili sektörüne girdi.Karaca Home’un ev tekstili tasarımları dokuz farklı konseptte tüketicileriyle buluşuyor. Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid ve Örgü Batteniye ve Yatak Örtüsü konseptlerinde 2000’e yakın artikel bulunuyor. Yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor

Karaca Home koleksiyonunu İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor. Karaca Home’un ürünleri, şu anda Türkiye genelindeki yaklaşık 20 AVM’de satışa sunuluyor. Karaca Home, bir yıl içerisinde AVM içinde 20 mağaza açmayı, bu süre zarfında zincir mağazalar ve çeyiz mağazaları olmak üzere Türkiye genelinde 800 satış noktasına ulaşmayı hedefliyor.

www.perdesatıcıları.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 874029

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.