davillo tekstil

ALİ BABACAN TEKSTİL YENİ YERİNDE..


Ticaret hayatına 1941 yılında Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde başlayan Babacan Tekstil, 1953 yılında Ankara’ya ilk adımı atmıştır.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber / ANKARA

Ankara’nın Samanpazarı semtinde ilk çok katlı mağazasını açarak, burada toptan ve perakende satışına devam etmiştir. İşlerinin ve müşteri portföyünün artması ile birlikte Ankara Sitelere taşınarak Zorlu Gruba ait Taç ev tekstili’nin İç Anadolu bayiliğini alarak; toptan mefruşat, ev tekstili, bebek ürünleri, çorap, çamaşır, havlu grubupları ile işine devam etmiştir.

Altmış yıllık geçmişe sahib olan Ali Babacan Tekstil, elli çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugün kendisini ziyaret ettiğimiz Ali Babacan Tekstil’in sahibi Sayın Hilmi BABACAN ile yapmış olduğumuz sohbet bizi 1953 yıllarına götürdü, Babacan, " bundan tam altmış yıl önce başladığım ticaret hayatımda çok güzel anılarım oldu. İlk mağazamızdan kalan facet hesap makinesi, daktilo, araç telefonu, el bilgisarayı, makas ve tezgah benim için çok kıymetli " diyen Hilmi Bey, altmış yılını bizlere bu cümlelerle özetlemiş oldu.

Şu anda İstanbul yolu 17 km de kendilerine ait olan altı katlı 11.500m2 kapalı alanda müşterilerine hizmet veren Babacan; Zorlu grubun Vestel bayiliğini de alarak bir showrom şeklinde Vestel ürünlerini satacaklarını, mağazalarının altıncı katını ise müşterilerine kafeterya olarak belirlediklerini söylemiştir.

Bizde kendilerine yeni mağazalarında hayırlı bol kazançlar diliyoruz.

Ali Babacan Tekstil A.Ş.

İletişim: İstanbul Yolu 17 km - Eryaman / ANKARA

Tel: 0.312. 353 31 00- 10 hat

www.perdesatıcıları.com

 

Yorumlar

  • ENDER TASKOPRU
    ENDER TASKOPRU

    Degerli hilmi abi; Her basimiz sıkıstiginda size kosardik. Mal satma talebimizi hic kirmaz birde toplu cek verirdiniz.ne dua alirdiniz bir bilseniz. Saglikli uzun omurler dilerim. Saygilarimla. TÜYSAN KUSTÜYÜ SANAYII.

    31 Ocak 2020 08:48

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 455597

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.