davillo tekstil

Baydemirler Tekstil’in ürünleri Heimtekstil’de ..


Baydemirler Tekstil’in ürünleri Heimtekstil’de

büyük bir ilgi gördü…

 Haber: Ömer AŞICI

 

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markalarından biri ve Eymes AŞ.’nin iş partneri olan Baydemirler Tekstil; Frankfurt’ta 9 -12 Ocak 2013 tarihleri arasında uygulanan Heimtekstil Fuarı’nda yer aldı.

Dünyanın değişik yerlerinden gelen yabancı müşterilerin ve ziyaretçilerin de bir uğrak yeri olan Brillant standı, yoğun iş bağlantıları ve çalışmaları ile dikkat çekti. Özellikle Brillant Ottima ve Zebra Koleksiyonları, ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdikleri bir buluşma noktası oldu. 

Baydemirler Tekstil İhracat Satış Direktörü Murat Kulaz; Heimtekstil Fuarı ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Baydemirler Tekstil A.Ş. olarak ilk defa, Stor ve Zebra ürün grubunda Fuarda 5.1 Hall’de ki standımızda, ürünlerimizi görücüye çıkardık. Kanada’ dan Japonya ya kadar, onlarca farklı ülkeden yüzlerce yeni müşteri standımızı ziyaret ettiler.

Zebra ve özellikle baskılı zebra konusundaki koleksiyon zenginliğimiz, kalitemiz ve servisimiz; müşteriler tarafından büyük bir beğeni gördü. Bu iş kolundaki dünya devleri ile bağlantılar kurduk ve anlaşmalar yaptık. Yönetim kurulumuz, üretim ile ürün geliştirme birimlerimizin yoğun çabası, ihracat satış ve pazarlama ekibimizin başarılı bağlantılar kurmasında çok önemli bir rol oynadı. Burada Satış ve pazarlama ekibimin çabalarına da teşekkür etmek istiyorum. Özellikle ilk defa katıldığımız bu ürün grubunda, büyük bir başarı elde edildiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Fuar, sadece bir başlangıç olmuştur. Önemli olan bundan sonra müşteri memnuniyetini en yüksek noktaya taşıyacak çabaları devam ettirmemiz olacaktır. Amacımız, bu ürün grubunda gerek hazır paketli, gerek metrajlı grupta dünya devi olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve ihracat rakamlarını mümkün olan en üst seviyeye taşımaktır…”

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 870697

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.