davillo tekstil

YAVUZLAR PERDE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL


Zamanın ve kaderin bizi nereye sürükleyeceğini bilmeden yaşamak daha heyecanlı bazen. Bu heyecanı 2013 yılının ilk günü; İstanbul Üsküdar’da bir meslektaşınızı ve ailesini tanıma şerefine nail olarak yaşadık.

Haber: Emel BENLİ & İSTANBUL / Özel Haber

Sene 1975 ve Sultanhamam bir stajyer öğrenciye kucak açıyor. Sultanhamam okulunda okumak, oradan mezun olmak; yıllar sonra geriye bakıp hayatınızın gururlandığınız tek kesiti olabilir.

34 yıllık ev tekstili deneyimini ve tecrübesini geride bıkarak İstanbul Üsküdar’da iki perakende ve bir toptan mağazaya sahip olan Sayın Selim YAVUZ’u sizlerle tanıştırmak istiyoruz.

1975 yılında bu mesleğe atılarak Sancak tülde eleman olarak eğitimini tamamlayan Sayın Yavuz, 1980 yılında kendi mağazasını açarak sektöre ilk adımını atmıştır. İstanbul Ünüversitesi iktisat fakültesinden mezun olan Selim Bey, kendisi gibi yine aynı okuldan ve bölümden mezun olan bankacı eşi Sayın Sevinç YAVUZ ile yollarını birleştirerek, kızları Serra ve oğulları Doğukan’ın varlığı ile mutluluklarını perçinlemişlerdir.

En büyük desteği eşi Sevinç hanımdan alan Selim Bey, çalışkan, neşeli ve kıvrak zekası ile mesleğini en iyi şekilde yürütmektedir. Aslen Karadenizli olan Selim Bey, bir dünya markası olan Baydemirler Grubun Brillife mağazası ve Brillant Corner köşesi ile perakendede, kendisine ait Selli markası ilede toptanda İstanbul’lulara hizmet vermektedir. Brode grubu, Aplik grubu ve fonluk grubu ile kırk başlıkla toptanda varlığını sürdüren sayın Yavuz, perakendede de güçlü bir firmayı arkasına almanın verdiği güç ile yoluna devam etmektedir.

İş huzurunu doğru firmadan aldığı enerjiyle tam gaz götüren Selim Bey, tam bir Erdoğan Baydemir hayranı olup, idol olarakda kendisine sayın Baydemir’i örnek almıştır.

" Başarılı olamın yolu işini sevmekten geçer, bende işini çok seven bir meslektaşınız olarak; işimde çok çalışmayı seviyorum. İşine aşık bir insan olduğum için mesleğimi daha ileriye taşımak adına şu günlerde üçüncü perakende mağazamıda açmayı düşünüyorum. Türkiye konut sektöründe durdurak bilmiyor, yeni kentleşmeler olduğu sürece bizim ev tekstil sektörümüzünde önünün açık olduğunu düşünüyor ve çalışarak yola devam diyorum." diyen Yavuzlar Tekstil’in sahibi Sayın Selim YAVUZ tüm meslektaşlarının yeni yılını kutlayarak onlara korkmamalarını ve cesaretli olmalarını önererek girişimciliğe devam etmelerini tavsiye etti.

Yeni yılın ilk gününü, değerli meslektaşımız Sayın Selim YAVUZ ve eşi Sayın Sevinç YAVUZ ile geçirmenin mutluluğunu, onları sizlerle tanıştırarak dile getirmek istedik. Biz Perde Satıcıları Haber Portalının bu kezde İstanbul Üsküdar’dan seslenişinin hikayesi Yavuzlar Perde oldu. " Ses Burdan Geliyor " slagonu ile sizin sesinize doğru yürümeye devam ediyoruz.

YAVUZLAR PERDE & Selim YAVUZ

İletişim: Gündoğumu Caddesi No: 22

Üsküdar / İSTANBUL

Tel: 0.216. 341 96 41

Gsm: 0.532. 314 51 13

www.yavuzlartekstil.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 57335

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.