davillo tekstil

Mustafa Demirci & Ünye / ORDU


Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz:
 
Mustafa Demirci & Ünye / ORDU
 
      Röportaj: Ömer AŞICI  
 
 Mustafa Bey sizi kısaca tanımak isteriz…
 
1962 yılında Trabzon / Maçka’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da yaptım. Daha sonra ağabeyimin Ünye’de açmış olduğu yorgan dükkanında askere gidene kadar çalıştım. 1986 yılında ise kendi adıma Ünye’de bir yorgan dükkanı açtım ve 1989 yılına kadar yorgancılık yaptım. Şu anda, Aypa Tekstil sahibi Şenol Beyin ısrarı ile tül-perde sektörüne girdim ve 3 yıl Samsun piyasası ile çalıştım. Daha sonra İstanbul Bursa toptancıları ile çeşitli markaları sattım. 2008 yılında açılan Samsun Brilife Bölge Müdürü Onur Çoban ile tanıştım. O yıldan itibaren 5 yıldır mağazamda %90 Brilife ürünleri satmaktayım. (Para kazandığımızı bu tarihten sonra öğrendim!..)

Brillife ürünleri satışınızı kolaylaştırıyor mu?

Brilife ürünleri kalitesi başta olmak üzere renkleri, farklı desen zenginliği ve ürün çeşitlerinin yoğunluğu ile piyasada ve müşterilerimizce dikkat çekiyor. Ayrıca Brillife, her kesime hitap eden öncü bir markayı temsil ettiği için de, satışımızı son derece kolaylaştırmış oluyor.

Brililfe’dan destek görüyor musunuz?

Biz firma olarak, arkamızda çok büyük bir firma ve Samsun Bölge müdürümüz Onur Çoban gibi bir arkadaşımız olduğu müddetçe, bu işi sırtlar ve götürürüz. Dolayısı ile Brillife markası ve bu desteklerin eşliğinde biz de, her zaman mağazamızın müşterine daima kaliteli ve seçkin ürünler sunmaya da devam etmiş oluruz.

Yeni yıl için mağazanız adına neler düşünüyorsunuz?

2013 yılında daha düzgün, daha renkli ve çok daha gösterişli bir vitrin yaparak, mağazamızı yenilemek ve ekipmanımızı da bilinçlendirerek, Brillife ürünleri eşliğinde değerli müşterilerimize çok daha güzel hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Bu vesile tüm müşterilerimizin yeni yılını kutluyor ve hepsine işlerinde başarılar ve bol kazançlar temenni ediyorum.

İLETİŞİM:

DEMİRCİOĞLU TEKSTİL

ÇINARLIK CAD. NO: 52- 52A

Ünye-ORDU

TEL: 0452 - 324 19 20

FAKS: 0452 - 323 97 61

E-mail:Demircioglu_tekstil@hotmail.com

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 368947

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.