davillo tekstil

Doğru Perde / DENİZLİ


Brillife Dostlarını Tanıtıyoruz.: 

 

Röportaj: Ömer AŞICI

Özer Doğru /  Denizli

Sayın Özer Doğru, sizi ve firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?

Doğru Perde 1989 yılında Cafer Doğru tarafından kurulmuştur.
İlk olarak manifatura sektöründe faaliyetine başlayan firma, zaman içinde büyüyerek gelişmiş, 1994 yılına gelindiğinde Cafer Doğru tarafından oğlu Özer Doğru’ya devredilmiştir. Bu değişiklik sonrası Özer Doğru yönetimindeki firma, perde ve ev tekstili
 ürünlerine ağırlık vermiştir.

Doğru Perde’nin sektörel olarak ticari ilkeleri nelerdir?

Müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet verebilmek için Brillife ve Maurer firmalarıyla anlaşma yapılmış ve ürünleri Denizli halkının beğenisine sunulmuştur.Pencere dekarasyonun
 öncelikle müşterinin ihtiyacına ve yaşam tarzına göre şekilllendirilmesi gerektiğine inanan Doğru Perde, belirli bir tarza değil, geniş bir perspektifteki modern, klasik ve country tasarımlarla her yaşam biçimine cevap vermeyi amaçlamıştır. Bu çerçevede ev ve ofis dekorasyonuna yönelik yenilikçi ve yaratıcı çözümleri yerli ve yabancı perde modasına paralel doğrultuda müşterilerine sunmaktadır.
İmalatını yaptığı mekanizmalı perdelerin toptan ve perakende satışında
 müşteri memnuniyetini azami seviyede tutmak, kaliteyi, güveni, gururu, verimliliği ve zamanı doğru kullanmak firmanın ilkeleri haline gelmiştir. Doğru perde verdiği sözleri yerine getirmeyi her zaman bir borç bilmiştir.

Müşteriye hizmet kültürünüzden de söz eder misiniz…

Perde deyince aklımıza gelen şey işlev, estetiklik ve zarafettir.
Misyonumuz, bu bilinçle hareket edip mekanlarınızı farklılaştırmaktır.
Geldiğimiz bu noktada her zaman daha iyinin yapılabileceği bilinci ile yılların verdiği tecrübeyi, her gün gelişen teknoloji ve yeni trendler ile birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Başta Mikro  Jaluzi, Pvc  Kumaş Dikey, Stor, Ahşap Jaluzi ve Stor Katlamalı sistem
olmak üzere iç mekanlarınızı tamamlayabileceğiniz pek çok dekoratif çözüm sunuyoruz.
Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz tüm hammadde ve aksesuarlar konusunda, Türkiye ve Dünyada isim yapmış firmalar tercih edilmekte, son teknoloji ürünü makinalarımızda, konusunda tam deneyimli teknik kadromuzla işlenmekte ve değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne sürekli daha iyiye yönelme arzusu sayesinde, kalite ve işçilikte Avrupa standartlarını yakalamaya çalışan firmamızın başarı öyküsündeki en önemli etken, değerli müşterilerimizin bizi olan güvenleridir.

 

Brillife ürünleri hakkında müşterilerinizin görüşleri nelerdir?

 

Böyle büyük bir firmayla çalışmaktan gurur duyuyorum. Müşterilerimize sunum yaparken hiç zorlanmıyoruz. Zengin ürün kataloğu işimizi kolaylaştırırken renk seçeneğinin fazla olması müşteriyi de cezp ediyor.

Brillife’ın piyasada adı çok büyük olduğu için kalite isteyen müşterilerin tek tercihi oluyor. Kar marjı müşteriye göre değiştiği için zaman zaman sürümden kazanıyoruz. Yaz aylarında müşteri portföyümüz daha çok değişiyor. Aynı oran karlılığımızı da doğru orantıda artırıyor. 

Geçmiş yıllarda farklı bir marka adını sorarak işletmemize gelen müşteriler, artık Brillife’ı istiyorlar. Bu tercihin olmasında en büyük sebep gelişen ve her geçen gün büyüyen piyasaya Brillife’ın ayak uydurması ve çağı yakından takip etmesidir. Müşterilerimiz her ticaretimizden sonra memnuniyetlerini dile getiriyorlar. 

 

Yeni yıl için firmanınız hedefinde neler var?

Firmamız olarak hedeflerimiz hiç bitmiyor. Öncelikle gecen sezon başında düzenlediğimiz mağazamızı büyütmek ve yılın ortalarına doğru ikinci showroom’umuzu açmak istiyoruz. Yıllardan beri Denizli’ye hizmet eden firmamızı perde denince akla gelen ilk isim olması için gece gündüz çalışacağız.

İLETİŞİM:

Kaleiçi Sokak NO: 17

Denizli

Tel:0258 - 265 32 11

       0542- 68119 47

 

 

www.perdesatanlar.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 357562

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.