davillo tekstil

AKANLAR TEKSTİL ZORLU GRUB’LA ANLAŞTI..

Son bir yıldır Ankara  Siteler’de bulunan Akanlar Tekstil, kaliteye önem veren ve birçok önemli markayla çalışan bir fimadır. Girişimci bir esnaf olan Akanlar Tekstilin sahibi Sayın Cengiz AKAN, on iki yıldır yaptığı perde ve ev tekstili toptancılığını daha da ileriye taşımak için kendisine hedef belirlemiş ve Ankara Siteler’de mülkiyeti kendilerine ait olan 6 katlı 1200 m2 alana sahip bir toptancı mağazasını hayata geçirmişlerdir. Babaları Sayın Mustafa AKAN’dan yüksek tecrübeleri önderliğinde mesleği devralan Cevdet, Cengiz, Cavit AKAN, kardeşler bu sefer hedeflerini büyük tutarak hayallerini gerçekleştirdiler.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

 

Zorlu Grubun Kristal marka ev tekstilini bünyesine katan Akanlar, bundan böyle Kristal’in İç Anadolu Bayiliği ile yollarına devam edeceklerdir.

Ciddi ve büyük markaları arkalarına alan Akanlar, her zaman dürüst ticaret anlayışı içerisinde temellerini sağlam atmışlar ve başta; Kristal Ev Tekstili’nin İç Anadolu bayiliğinin yanı sıra Altınbaşak, Gökay, Dormina, Cresta, Ellesa, Prestij Halı, Liza Ütü Masası ve Belinda Havlu çeşitleri ile toptan ev tekstili çeyiz, perde, halı’da yollarına devam ediyorlar.

Bizde perde satıcıları haber portalı adına girişimci ruha sahip olan Akanlar Tekstil’e başarılar diliyoruz.

İletişim: Demirhendek Caddesi No: 49

Siteler / ANKARA

Tel: 0.312. 351 40 70

Fax: 0.312. 351 40 76

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 881970

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.