davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL’İN 9. ETKİNLİĞİ BAŞLIYOR.


Camiamızın içerisinde bulunan Türkiye’nin önde gelen toptancılarından olan Ahmet Mercan Tekstilin, bu yıl sonuncusunu düzenleyeceği etkinliği 21-22-23 Aralık 2012’de başlıyor.

Haber: Emel BENLİ / KAYSERİ

Ahmet Mercan Tekstil, başta Kayseri olmak üzere, Ankara, Konya, Sivas, Malatya, Erzurum, Kahranmaraş, Şanlıurfa, Erzincan, Elazığ, Gümüşhane, Bayburt, Kırşehir, Nevşehir, Yozgat, Çankırı, Çorum ve Kırıkkale’den gelecek olan müşterilerine ev sahipliği yapacak.

Ahmet Mercan Tekstil’in sahibi Sayın Ahmet MERCAN, şehir dışından gelen misafirlerini konforlu bir otelde dinlendirerek, Ahmet Mercan Tekstil’in bünyesinde süprizlerle dolu güzel bir üçgün yaşatacak.

Taç 2013 ürün kolleksiyonlarının yanı sıra, zebra ve aksesuar tanıtımının ardından kendi markası olan Corallife ürün çeşitleri ile görülmemiş fiyat ve vadelerle müşterilerini adeta şaşırtacak.

Perde ve Çeyiz’de yüzlerce çeşidi ile müşterilerinin görücüsüne çıkacak olan Ahmet Mercan Tekstil, 21- 22- 23 ARALIK 2012’ de etkinliğe özel indirimlerle müşterilerine jest yapacak.

 www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 287579

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.