davillo tekstil

BRİLLANT’ÇILAR KIBRIS’TA ÇOŞTU..


Üstün başarılar mutlaka kutlanmalı ve ödünlendirilmeli. Başarı aynı işi yapan insanlarla; sizin yaptığınız iş arasında ki farkın diğer insanlar tarafından taktir edilmesidir.

Haber: Emel BENLİ & KIBRIS

Fotoğraflar: Murat BENLİ

Ve yine bir başarıyı fark eden camiamız, Brillant ailesinin yanında olarak onların başarılarını güzel bir gala gecesi ile kutladılar.Geceye başlarken gecenin süprizi Şovmen Yavuz’un bir birinden güzel espireleri ile sahnede yer alması, Brillant’çıları kahkahaya boğdu.

Brillant’ın her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel hale gelen müşterilerini onurlandırma ödülü bu gecede sahiplerini buldu. 2012 yılının en başarılı mağaza yöneticisi ödülü, Harem perde / Metanet AYDIN’ın 2012 yılının en başarılı mağazası ödülü, Şengül Mefruşat’ın 2012 yılının en başarılı Consept ödülü, Casa MİA Perde’nin 2012 yılının en iyi gelişim ödülü, Doğan Perde’nin 2012 yılının en iyi iletişim ödülü, Can perde’ nin olurken; sahnede yerini alan Petek DİNÇÖZ, gecenin ilerleyen saatlarine kadar Brillant’çıları eğlendirdi. Güzel fiziği ve sahneye hakimiyeti muhteşem sesi ile birleşince ortaya adeta görsel bir müzik ziyafeti çıktı.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı Baydemirler Grub’unu böylesine güzel bir etkinlikte yanlız bırakmayarak onların yanında olmaya özen gösterdik. Onların başarı ve mutluluklarını siz değerli perdecilerimize  yazılı ve görsel şekilde yansıtmaya çalıştık. Bir başka etkinlikte görüşmek dileği ile.

Not: Etkinliğin Gala gecesi video ve röportajları videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Gala Gecesi / KIBRIS 

Brillant Gala Gecesi / KIBRIS 

Gala Gecesi / Kıbrıs

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 426530

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.