davillo tekstil

BRİLLANT KIBRIS ETKİNLİĞİ 3. GÜN


Bir profesyonel gibi hareket edin. Bir profesyonel gibi düşünün. Profesyonel olun. Mükemmelliği başarmak bir seçenek değil zorunluluktur. Satış mesleğinin hem sanatında hemde biliminde bilğili olmak başarıya ulaşmanın bedelidir.

Haber : Emel BENLİ & KIBRIS

Fotoğraflar: Murat BENLİ

Başarılı satış müşteri ile karşılaşıldığında değil, müşteri ile karşılaşmadan önce yapılır. Brillant’ta  bu nu böyle yaptı, mutfak bölümünde başarıyı öyle bir yakaladı ki sunum servisinde eksik olan hiç bir şey yoktu.

Brillantın bir birinden değerli bayileri de, 2013 yılı kreasyon ürünlerini görür görmez onların bir kez daha yüksek performansla karşılarına çıktıklarına inandılar. İçleri rahat bir şekilde Nuh’un Gemisi Otel’de Kıbrıs’ın oksijenini içlerine çekdiler.

Havuza girenler, çevreyi gezenler biraz olsun iş sitresinden uzak kalmanın keyfini yaşadılar. Konumuz perde olsada; bu toplantıda en az konuşulan konu perde oldu. Çünkü eli tutulamaz, işinin erbabı Brillant, müşterilerine olan güvenini o kadar sağlam temellere oturtmuş ki iş ortaklarının beynine iplik iplik dokumuş kalitesini.

Etkinliğin  son gününde ise Brillant ailesinin Leyd ve Centilmenleri onlara yakışır şekilde, sanatçımız Petek DİNÇÖZ’ ü dinlemek için gala gecesi hazırlığına geçtiler. 

Not: Brillant Etkinliğinin tüm röportaj ve videolarını videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Brillant Ürün Tanıtımı / KIBRIS 

 Brillant Mağazacılık Pazarlama ve Satış Koordinatörü, Adnan METE 

Cem EMEKTAŞ- Şevki DAĞITAN- İbrahim TARTAR- Dağhan ŞARVAN- Atakan CESUR- Hasan KARAKURT- Suat TAŞTEKİN- Zeynep ÖZTÜRK- Kezban AKÇA- Emin ŞENGÜL

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 722191

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.