davillo tekstil

BRİLLANT ÜRÜN TANITIM ETKİNLİĞİ & 2. GÜN / KIBRIS


" 1989 yılında Almanya’ya pile makinesi almaya gittiğimde, pile makinesinin en az altı ay sonra, elli beşbin mark karşılığında teslim edeceklerini söylediler. Ben ise tez canlı bir insan olduğum için, makineyi hemen alıp gitmek istedim. Daha sonra tesadüfen bir fuarada yirbeşbin marka makineyi buldum ve hemen teslim edilecekti. Fuara yakın bir yerde ise bir mersedes galerisini gezmeye gittim. O zamanlarda mersedes yirmi beşbin mark ediyordu, galeriden bir mersedes alıp gitmeyi düşündüm. Fakat pile makinesinin başında duran yaşlı amca beni makinayı almam için şöyle ikna etti. Bak evlat mersedese binmek için benzin gerek, bir kaç ayda parça değiştirmen gerek ama pile makinesini alırsan sana para kazandırır, oysa mersedes para harcatır. Bu sözler üzerine ben makineyi alarak döndüm. Şu anda Baydemirler Grup olarak karşınızdayız."

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ & KIBRIS

Fotoğraflar: Murat BENLİ

Sayın Erdoğan BAYDEMİR’İN ve BAYDEMİRLER grubun, geldiği bu günkü duruma vesile olan yaşlı amca mutlaka geleceği gören biri olmalı ki Sayın BAYDEMİR’in bu gün dahi unutamadığı ve sizlerle paylaştığı hikayenin başkahramanı olmayı başardı. Bir bilse şu anda o toy delikanlının bugün dünyaya açılan bir kapıdan baktığını.

Tarih 23. Kasım 2012’yi gösterirken Brillantçılar 2013 yılı ürün kreasyonun tanıtım toplantısında Kıbrıs Gazimağusa’da bulunan Nuh’un Gemisin de buluştular. Bu buluşmada, Brillant sevdalıları Sayın Erdoğan BAYDEMİR’in açılış konuşmasının ardından Brillant Pazarlama Direktörü Sayın Adnan METE’yi dinlediler. " Zahmetli bir süreçten sonra şimdi bir birinden güzel ürünlerle karşınızdayız " diyen Sayın METE " özellikle 2013 yılında en ücra yerlerde ki mağazalara kadar gideceğini belirtti. Bu da Adnan Beyin işine olan aşkın bir ifadesidir.

Ve gelelim gözlerimizin her zaman aradığı enejisinin hiç bitmediği işine her zaman aşık Ottima Perde Sistemlerinin Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU’na. Salon onu alkışladı, o salonu. Gür ve babacan sesi ile salona seslenirken; sanki evladına seslenir gibiydi. Onlardan ricası şuydu " Zebra konusunda bizlere ağırlık vermenizi istiyoruz "  biliyoruz ki 2013 yılı Brillantın Perde Sistemleri yılı olacaktır.

Mevcut ürünlerinin üzerine üç kartela seti çıkartan Brillant’ın Quartz, Lal ve EBD kreasyonu 120 başlık ve 360 varyanttan oluşmaktadır. Bu görsel şölen Nuh’un Gemisinde yurt dışından ve Türkiye’nin yedi bölgesinden gelen Brillant sevdalılarına görücüye çıktı.

 Not: Brillant Etkinliğinin tüm röportaj ve videolarını videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Brillant Tanıtımı / KIBRIS 

Brillant 2013 Ürün ve Kreasyon Tanıtım Açılışı 

Ertan KOÇULU- Nicola YUMURTA- Cem EMEKTAŞ

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 582805

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.