davillo tekstil

BRİLLANT BAYİLERİ KIBRIS’A GİRİŞ YAPTI & 1. GÜN..


Baydemirler Grubun bünyesinde bulunan Brillant Store, Brillant Home ve Brillant Exclusive bayileri 22. Kasım 2012 tarihinde K.K.T.C Gazi magusa’da bulunan Nuh’un gemisi Hotel’de 2013 yılına ait yeni kreasyonları görmek için toplandılar.

Haber: Emel BENLİ & KIBRIS

Fotoğraflar: Murat BENLİ

Yurt içinden ikiyüz yetmiş, yurt dışından ise kırk misafiri ağırlıyacak olan Baydemirler, uzun emeklerden sonra hayata geçirdikleri 2013 yılı ürün kreasyonlarını bugün itibari ile Briilant dostlarına görücüye çıkarttılar.

Otele yerleşen Brillantçılar, günü dinlenerek ve bir birleri ile kaynaşarak tamamladılar. Yurt dışından gelen misafirlerle ise tam bir Türk misafir perverliği sergeleyen Brillant ailesi ayrı ayrı ilğilendi. Yarın Baydemir Grub Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR’in açılış konuşması  ve şhowroom gezisi ile başlayacak olan etkinlik pazar gününe kadar devam edecek. Cumartesi günü yapılacak olan gala gecesinde ise sanatçımız Petek DİNÇÖZ’ün bir birinden güzel şarkıları ile Brillant ailesi eylenerek bu tatil etkinliğini tam dozunda yaşamış olacaklar. 

 Not: Brillant Etkinliğinin tüm röportaj ve videolarını videolar bölümümüzden izleye izleyebilirsiniz 

Brillant Ürün Tanıtımı / KIBRIS

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 81638

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.