davillo tekstil

BRİLLİFE KIBRIS ETKİNLİĞİ- 3. GÜN


Başarılı insanlar hayatta ne istediklerini bilen ve bir ekip olmanın önemi fark edenlerdir. Pes etmezler, negatif insanlarla kaynaşmazlar başladıkları işi mutlaka bitirirler. Sürekli öğrenirler ve yeniliklere açıktırlar.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ & KIBRIS

Fotoğraflar: Murat BENLİ

Kıbrıs Gazimagusa’da ki Brillife etkinliğin 3. gününden siz değerli perdeci ve ev tekstilci meslektaşlarımıza merhabalar diyoruz.

Kıbrıs’ta bulunmanın tadını çıkaran sevgili perdecilerimiz, içinde bulundukları atmosferden oldukça menmunlar. Güneşin, Denizin ve yeşilin bir arada bulunduğu Nuh’ un gemisinde bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Tüm güzellikleri ile devam eden bu tatil onları 2013 yılına daha performanslı bir şekilde hazırlarken; mesleki açıdan da ufuklarını açmış olacaktır. Çünkü Brillife’nin 2013 yılı için hazırladıkları ürün kolleksiyonu ile büyülenen perdecilerimiz şunun bilincindeler ki Brillife, her şeyi onlar için tasarlamış.

Gün boyu Kıbrıs’ı  gezerek, havuza ve denize girerek Kasım ayında güneşin tadını çıkarak ve hatta güne bir tavla turnuvası şıkıştıran Brillife ailesi yaptığı organizasyon ile çok konuşulacağa benziyor. Tavla turnuvasında meslektaşlarımız bir birleri ile yarışırken, turnuvanın birincisi Ankara’dan E-STOR’un sahibi Sayın Efkan YILMAZ, ikincis Hatay’dan Önder Çeyiz’in sahibi Sayın Nevrel KILINÇ ve üçünüsü ise Aydın’dan Ertürk Tekstil’in sahibi Sayın Derviş PEKER oldu.  Elbette ki bu arada biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da boş durmayarak onların duygu ve düşüncelerini herzaman olduğu gibi sizlere yansıtmaya çalıştık. Bu ortamın onları bir nebze olsun iş sitresinden uzaklaştırdığını ve keyifli bir gün geçirdiklerini gördük.

Not: Brillife etkinliği ve Gala gecesini videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Mehmet ÇOLKAK- Ali GEDİKLİ- Davut AK- Selim SEKENDİZ- Asım DURDURAN 

Brillife Satış ve Pazarlama Direktörü & Barış TEKE 

Baydemiler Yönetim Kurulu Üyesi  İhracat ve Üretim Sorumlusu Mustafa BAYDEMİR

Brillife Karadeniz Bölge Müdürü & Onur ÇOBAN 

Brillife Ankara Bölge Müdürü Levent KAPLAN 

Brillife 2012 Etkinlik Tanıtımı / KIBRIS

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 324492

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.