davillo tekstil

BRİLLİFE KIBRIS ETKİNİĞİ & 2. GÜN

" Ticareti yaparken rotayı doğru tutturursanız; başarılı olur, kazanç sağlar ve bu vesile ile de itibar edinirsiniz " bu sözler Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR’e aittir.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ & KIBRIS

Fotoğraflar: Murat BENLİ

Birillifenin Kıbrıs çıkartmasının ikinci gününden merhabalar.Tarzını her yıl yenileyen ,kalitesinden asla ödün vermeyen ve rotasından asla şaşmayan Birilife, Kıbrısta ki ikinci gününe pırıl pırıl bir güneşle uyandı. Birillifeciler güzel bir kahvaltının ardından konferans salonuna alınarak önce Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Ömer  Aşıcı’nın, günün anlam ve önemini belirten ,insanları bu dünyadan alıp başka bir dünyaya götüren o büyülü sözler  ile toplantıyı açtı. 

Daha sonra kürsüye çıkan Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR,insanları başarıya götürecek olan ilkelerden bahsetti ve o birbirinden kayda değer sözlerle değerli iş ortaklarının şevkini bir kez daha artırdı.

" Brillife kazaçlarınızı yükseltmenizde sizlere vesile olacaktır, çalışan kazanır ve kazandırır, ticareti yaparken rotayı doğru tutturursanız başarılı olursunuz " cümleleri ile de adeta babacan tavırlar sergileyerek değerli iş ortaklarına seslenen BAYDEMİR, bu toplantının müşterilerin beklentilerine cevaplar verecek ürün yelpazesini genişletecek ve kazançlarını yükseltmelerinde vesile olacağını söyledi.

Ürünler hakkında müşterilerini bilğilendiren Eymes Tekstil’in Genel Müdürü Barış TEKE’ ise kolleksiyonların sürekli yenilendiğini, yeni çıkartmış oldukları Piremium kartela setinde kesime de yer vereceklerini belirtirken; Private kartela setini ise top bazında müşterilerine ulaştıracaklarını bildirdi.Ve bu yıl özellikle üzerinde durdukları ürün çeşitliliğini artırdıkları ottima perde sistemlerininde kumaşlarının kendileri tarafından imal edildiğini ve yeni bir zebra kolleksiyonu ile müşterilerinin karşısına çıktıklarını belirten OTTİMA perde sistemlerinin genel kordinatörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU, da değerli Brillife müşterilerine böyle seslendi.

Bu yıl ilk defa Türkiye genelinde bulunan perde sistemleri  imalatçılarınıda bu etkinliğe davet eden Ottima, piliseli, baskılı, jakarlı zebralı kumaşlarınında toptan satışına başladı. Davet etmiş olduğu misafirlerle anlaşmalar sağlayan ottima 2013 yılının ilk adımını böylelikle atmış oldu.

Not: Etkinlikle ilğili tüm video ve röportajları videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz. 

Brillife  Açılışı & Adana Bölge Müdürü Sezer Dinar ÇÖL- Konak Perde Murat PAKSU

                                                                   

Ediz ÖZGÜR- Onur ÇOBAN- Mehmet ÜNAL- Noyan KOPARAN- Şenol AYDIN- Filiz & Gönül VAR- Fatma GÜMÜŞTEKİN- İbrahim BAYDAN

Ottima Perde Sistemleri Pazarlama ve Satış Direktörü & Muzaffer ŞEYHOĞLU 

Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı  Erdoğan BAYDEMİR & Muteks Perde Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat TUNCER 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 197490

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.