davillo tekstil

BRİLLİFE KIBRIS ETKİNLİĞİ BAŞLADI-1. GÜN


" Ey yeryüzü ! Yut suyunu. Ey Gök ! Tut suyunu " denildi ve su çekildi. Dağlar kadar büyük dalgaların arasından Nuh un gemisi kurtuldu.

 Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ & KIBRIS

 Fotoğraflar: Murat BENLİ

İşte bizde tufandan kurtulan Nuh un gemisine bindik ve Brillife sevdalıları ile bir Kıbrıs gezisine çıktık. Tarih 19 Kasım 2012 ve biz Perde Satıcıları Haber Portalı Brillife’nin 2013 ürün kreasyon tanıtımı etkinliğinde bulunuyor ve bu tatil etkinliğinin haberlerini sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Gazimağusa’da ki Nuh un Gemisi Hotele  450 Brillife bayisi yurt dışından ve Türkiye’nin tüm bölgelerinden sabah saatlerinde giriş yaparak; bu etkinliğin içerisine dahil oldular. Bu etkinliğin amacı; 2013 yılı için yapılan perdelik kumaşların, stor ve zebraların tanıtımı ve ürünler hakkında bilğilendirme sunumunun yanı sıra değerli iş ortaklarına güzel bir tatil yaşatmaktır.

" Tarlan varsa içinde ol, İşin varsa başında ol, Eşin varsa yanında ol " diyen atalarımız bu sözü söylerken, Sayın Erdoğan BAYDEMİR gibi çalışkan olan insanları kast etmişlerdir.

Bugün burada bizde sayın BAYDEMİR’i işinin başında görüyor ve müşterilerine olan ilği ve alakalarını takdir ediyoruz. Müşterileri ile bire bir ilğilenerek onların yanlarında olan Erdoğan Bey, çok özel açıklamalarını Perde Satıcıları Haber Portalına yaparak, geçmişte bıraktığı kırk yılı bize özetledi. " Biz dededen gelme bir kuşağız, işine bir gün dahi arkasını dönen ertesi gün işini bulamaz, bizim işimiz takip işidir. " diyen Sayın Erdoğan BAYDEMİR, kırk yılın tecrübesini bu sözlerle bizlere aktardı.

Son yıllarda adından oldukça bahsettiren ve Baydemirler Grubun vazgeçilemeyen ürün başlıklarının altına giren OTTİMA Perde Sistemleride bu tanıtımın içine dahil olarak perde ve mekanizmalı perdelerin bir birinden ayrılamacağı gerçeğini ortaya koymaktadır. Bu gerçeğin farkında olan farkındalıkları ile farklılığı yaratan bir birinden değerli Brillife’nin iş ortakları bu günü güneşin ve denizin tadını çıkararak Brillife ailesinin yanında yer aldıklarını göstererek tamamladılar.

Baydemirler Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan BAYDEMİR 

 

Murat TUNCER- Metin CANCA- Fuat TAŞTEKİN-İsmet BAYATLI-Hakan KARA- Ümüt SONSOY- Mahmut ALTINKAYNAK- Yadigar KELEŞ- Cengiz ÇETİN- Nevzat ÖRÜM- Sıtkı ERCAN- Serdar KALAYCIOĞLU- Tuğay DAŞ- Danyal DEMİRAL

 

 

Eymes Tekstil İstanbul Bölge Müdürü & Zeki ERKAN

 www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 550210

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.