davillo tekstil

KUPON TEKSTİL ANTALYA ETKİNLİĞİ 3.GÜN

Sımsıcak bir Antalya gününden hepinize selam olsun sevgili ev tekstilcileri.

Haber: Emel BENLİ & ANTALYA / Özel haber

Kupon Ev Tekstili’nin ürün tanıtım toplantısının 3. gününden sizlerin karşısına sımsıcak karelerle çıkıyoruz. Bu kareler Kupon Tekstilin bir birinden değerli iş ortaklarının bir araya gelerek, aynı yol üzerinde yürüyüşlerinin ve hedefe giderken aynı düşüncede birleştiklerinin görüntüleridir.

Bu görüntüleri sizlere yansıtırken istedik ki; Kupon Tekstilin doğuşunun hikayesini sizlerle paylaşalım. 

Kupon Tekstilin Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakan KÜÇÜK, doğuş hikayesini bizlere şöyle dile getirdi. " Ben 13 yaşında Sultanhamam öğrencisi iken patronumun mağazadan aldığı elbise poşetlerini taşırken mağaza tezgahtarının bunlar kupon ürün demesini işittim. Sonradan öğrendim ki kupon tek ve özel demekmiş. O günden sonra eğer ilerde bir şirketim olursa adını kupon koyacağıma kendi kendime söz verdim ve azm ederek, çalışarak bugünkü Kupon’un temellerini atmış oldum " Bir kaç cümleye sığan bu hikaye asıllında onbeş yılın bizlere belkide küçücük bir bölümüydü. Kardeşi Sayın Murat KÜÇÜK’üde anmadan geçmeyen Hakan Bey " İç piyasayı kardeşime bıraktım, dış piyasaylada ben ilğileniyorum, kardeşimin gayretli ve çalışkan olması beni ayrıca mutlu ediyor ona sonsuz güveniyorum " sözleri ilede kardeşine duyduğu güveni belirtiyor.

Şu an bulundukları konum ise ciddi anlamda Türkiye’nin ihracat payına sahip olmaları ve yurt içinde ise on bir ana bayii ye bağlı binlerce müşteriye sahip olmaları, Türkiye’nin her noktasına sıkıntısız bir şekilde ürün göndermeleridir. Bu on bir bayiinin Türk Ev Tekstil sektöründe önemli isimler olduğunu sizlere hatırlatmak istiyoruz. " Cimilli Ev Tekstili, Fako Tekstil, Ahmet Mercan Tekstil, Zeki Züccaciye, Oral-san Tekstil, Güneşler Tekstil, Soylu Tekstil, Aslan Çeyiz, Karaşin Tekstil, Yaroğlu Tekstil ve Söyleyici Halıcılık’tır " bu ciddi bayiler istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden Kupon Tekstili kutluyoruz.

Denize ve havuza girerek güneşin tadını çıkaran Kupon müşterileri tatilinin 3. gününüde böylece tamamlamış oldular.

Kupon Tekstil Yönetim Kurul Üyesi Hakan KÜÇÜK

 

 

 

 

Hakan KÜÇÜK

 www.perdesatıcıları.com özel haber 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 220483

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.