davillo tekstil

KUPON TEKSTİL BAYİLERİ ANTALYA’DA BULUŞTU.

Daha önce haberini duyurduğumuz Kupon Tekstil 2013 ürün kreasyon tanıtımı bayi toplantısından merhabalar.

Haber: Emel BENLİ & ANTALYA / Özel haber

01. 11. 2012 tarihinde  Antalya Kemer’de bulunan  Limra Hotel, bu büyük buluşmaya şahitlik yapıyor. Toplam 12 toptancı bayiinin, müşterilerinin buluştuğu Limra Hotel 450’nin  üzerinde Ev tekstilcisini en iyi şekilde ağırlıyor.

Biz Perde Satıcıları Haber Portalı her zaman olduğu gibi ev tekstilcilerimizi yalnız bırakmayarak ve onların yanında bulunarak Kupon Tekstil’in yeni kreasyonlarından sizlere kareler yansıtarak, onların duygu ve düşüncelerini harmanlayarak " aklın yolu birdir " cümlesinden yola çıkarak burada ki o sımsacak atmosferi sizlere yansıtmaya çalışacağız.

Kupon Tekstil’in Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayın Murat KÜÇÜK’ün organizasyonunda bu yıl en büyüğünü yaptığı bayi toplantısının bilgilerini sizler için aldık. " Bu yıl çizgimizin de dışına çıkarak harikalar yarattığımız ürünlerimizin ambalajlarıda en az ürünlerimiz kadar kaliteli ve göze hitap edecek şekildedir. Kupon Tekstil’in ürünleri artık bir mağazayı dolduracak kadar zengin çeşitliliğe sahip olduğu gibi kaliteyide beraberinde getirerek ev tekstil alanında iddealı ürünlerdir." diyen Murat Beyi çalışmalarından dolayı kutluyor ve yaptığı ev sahibliğini takdir ediyoruz.

Bayilerin oldukça menmun göründüğü bu tatil etkinliği tüm heyecanı ile başlarken, gün boyu dinlenerek, havuza girerek yorgunluk atmaları onlar için bulunmaz bir fırsat olmuştur.

Yatak örtüleri, Pike takımları, Nevresim takımları,  Genç odası nevresim takımları ve bütün bunların yanı sıra bu kreasyonda Havlu ve Bornoz takımına ağırlık veren Kupon Tekstil, üretimini yapmış olduğu yastıklarlada gündemi teşkil etmiştir. Kupon Tekstil fabrika müdürü Sayın Cengiz YOKUŞ " biz her zaman ilkleri gerçekleştirdik, bundan sonrada çizgimizden ve misyonumuzdan en önemliside ticari ahlakımızdan ödün vermeyerek yolumuza Kupon Tekstil ailesi olarak devam edeceğiz." diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Kupon Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Murat KÜÇÜK, akşam saatlerinde ana bayilerini bir araya toplayarak onları ürünler hakkında bilğilendirerek 2013 yılı kreasyonlarını anlattı.

Bu yolda bayileri ile birlikte ilerleyen Kupon Tekstil’in etkinliğinden sizlere haberler vermeye devam edeceğiz.

Kupon Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Murat KÜÇÜK

Cengiz YOKUŞ

 

 

 www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 11284

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.