davillo tekstil

USK Tekstil’e ait Maxidecore Kartela Seti..


USK TEKSTİL & MAXİDECORE


300 satış noktasında.Kesim grubunda 60 başlık, brode grubunda 30 başlık toplam 90 başlıkla Türkiye’nin seçkin perdecilerinde; yeni tasarım ve trendleri ile, 2013 yılının da çok satılması beklenen örme ve fonluk grubunda oldukça göz kamaştıran Maxidecore, kartela dağıtımınında da oldukça titiz davranıyor.

Haber: Emel BENLİ & BURSA / Özel haber

USK TEKSTIL sektöründe köklü bir geçmişe sahiptir. 1926 yılından beri üç nesildir devam eden tekstil geleneği, Özkılıç Manifatura olarak Çorum’da faliyete başlamış, 1996 yılında kurulan USK TEKSTIL ile de gücüne güç katmıştır.

Gücünü dinamik kadrosundan alan USK TEKSTİL yaptığı perdelik kumaş tasarımı ve üretimi ile İtalya, İspanya, Almanya başta olmak üzere 5 kıtaya Oeko-Tex Standartlarında ihracat yapan güçlü bir firmadır. Aktif olarak 26 ülkeye iharactı bulunan USK TEKSTİL, iç piyasda MAXIDECORE markası ile tanınmaktadır. Yerel pazarda dokuma ve brode grubu üretimleri ile zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Günümüzün şartlarında hızlı servis, ürün çeşitliliğini ve en önemlisi ürün bulunabilirliği ile rakipsizdir. Perakande sektörüne Çorum, Bursa ve Trabzon illerinde bulanan 3 ana depo ile perakende zincirne tül ve fonluk grubu ürünlerde USK TEKSTIL kalite güvencesi ve Maxdecore zerafeti ile hizmet vermektedir.

USK TEKSTİL & MAXİDECORE

İletişim: Mustafa Karaer Cad. No: 49 / Demitaş / BURSA

Tel: 0.224. 261 21 00

Fax: 0.224. 261 21 05

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 171629

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.