davillo tekstil

HACI MUSTAFAOĞLU TEKSTİL / MUSTAFA KÜÇÜK /KAYSERİ


Brillife / Room Dostları ile söyleşiler:

Sayın Mustafa Küçük sizi ve firmanızı bize kısaca anlatır mısınız?

Haber: Ömer AŞICI

Firmamız, şu anda Kayseri Camikebir mahallesinde ki, 5 katlı modern mağazasında ve toptan satış ile ticaretini sürdürmektedir. Mağazamız ev tekstili ve perde üzerine hizmet vermekte olup, perakende mağazalar zincirinin başlangıcı olarak, Kayseri de şu an itibari ile 3 mağazaya ulaşmış durumdadır.

Brillife ürünleri hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Brillife ürünleri sektörel pazarda kalitesi, desen, renk ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle her kesime hitap eden çeşit zenginliği ile de ayrıca tercih görmektedir. Brillife ürünleri, günümüzde rahatlıkla kullanabilen, kırışmayan perde çeşitleriyle de evleri süslemeye, yaşanılır her mekanı renklendirmeye ve dolayısı ile tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Koleksiyonların ve ürün çeşidinin fazla olması da, tüketiciye dolayısı ile rahatlıkla bir seçme fırsatı sunmuş olmaktadır.

Brillie Ottima Perde sistemleri için neler söylersiniz?

Brillife Ottima sistemlerinde en güzel koleksiyonlarından biri de Embroidery serisidir. Bilinenlerden farklı tasarımıyla, bilinenlerden farklı ürün yelpazesi ile gerçekten, perde sistemlerinde Brillifi Ottima özel bir marka olmanın ayrıcalığını taşıyor.

Kayserili müşterilerinizin Brillife ürünlerine bakışı nasıl?

Kayserili müşterilerimiz, Brillife ürünlerine hem kalite, hem uygun fiyat düşüncesini gözeterek bakıyorlar. Biz de, firma olarak perde işini bir müşterilerimiz adına bir sanat olarak görüyoruz ve işimizi sevgiyle beziyoruz. O nedenle BRİLLİFEROOM mağazamız ile Kayseri ve ilçe komşularımıza, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere hizmet vermeye devam ediyoruz.

İLETİŞİM:

HACIMUSTAFAOĞLU TEKSTİL (SULTANS HOME)

ERCİYES EVLER MAH. BİLLUR CADDESİ

ELİBOL MURAT AP. ALTI 16\A

KAYSERİ

TEL:0352 236 10 50

FAKS:0352 236 10 40

WEB: www.sultanshome.com.tr

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 60770

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.