davillo tekstil

ATO 38. MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİ 2 MEFRUŞATÇILIK SINIFI AÇTI.


Uzun zamandır üzerinde çalıştıkları " mesleğimizi okullu yapmak " projesi bugün ATO 38. Mefruşatçılar Komitesi tarafından hayata geçirildi.

Haber:Emel BENLİ & ANKARA / ÖZEL HABER

Bu güne kadar bir çok çalışmaya imza atan mefruşatçılar komitesi bu seferde iki meslek lisemize birden iki ayrı meslek sınıfı kazandırdılar.

İlkini Ankara Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde, ikincisini ise Ankara Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde bugün ATO başkanı Sayın Salih BEZCİ’nin, komite meclis üyelerimiz Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN’ın, Sayın Ömer TAŞDEMİR’in Sayın Nurettin KOCA’nın, okul müdürlerimiz Sayın Necibe MOKAN’ın Sayın Nazan ŞENER’in Milli Eğitim yetkilileri ve öğretmenlerimizin katılımları ile sınıflarımız hizmete açılmıştır.

2012-2013 eğitim ve öğretim yılına yetiştirilen sınıflarımızda mefruşatçılık mesleğine gönül vermiş meslek lisesi öğrencilerimiz eğitim göreceklerdir.

ATO’nun katkıları ve komitemizin girişimcilikleri ile yapılan sınıflarımız ve ürün showroom salonlarımız hiç bir eksiğin olmadığı, son derece itinalı ve kaliteli çalışıldığını gözlemlediğimiz dersliklerimiz Türkiye’nin Milli Eğitime direk bağlı ilk ve tek sınıflarıdır.

Bu gün açılışı yapılan sınıflarımız uzunca süre üzerinde çalışılan yorucu ve zahmetli çalışmaların eseridir. Asl olan hedef berillemek ve o hedefe ulaşmaktır. 38. Mefruşatçılar komitesi üyeleride hedeflerini belirlemişler ve mesleğimize nasıl faydalı olabiliriz düşüncesi ile yola çıkmışlardır. Bu yolda kendilerini yanlız bırakmayan ATO Başkanı Sayın Salih BEZCİ, desteklerini onlardan esirgememiş ve sınıfların hayata geçirilmesi için yeterli ödeneği sağlamıştır.

Açılış sonunda onur belgelerini alan komitemiz üyelerine, Ato Başkanı Sayın Salih BEZCİ’ye ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunuyor ve onları kutluyoruz.

 

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi & Ankara 

Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi & Ankara 

Necibe MOKAN & Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü

Nazan ŞENER & Atatürk Kız Meslek ve Teknik Lisesi Müdürü

Nurettin KOCA & Süleyman ÇAĞLAYAN & Ömer TAŞDEMİR

Rota Haber için linği tıklayınız:   http://haber.rotahaber.com/haber-detay/309341

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 171189

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.