davillo tekstil

ATO 38. MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİNDEN 2 SINIF BİRDEN AÇACAK.


Ankara Ticaret Odası çatısı altında siz değerli mefruşatçı meslektaşlarımızı temsil eden 38. Mefruşatçılar komitesi Türkiye’de bir ilke imza atarak mefuşatçılık mesleğini alaylı olmaktan kurtararak okullu olmasını sağlamışlardır.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Uzun süredir çalışmalarını gerçekleştirdikleri iki adet meslek lisesi sınıfını tamamlamışlar ve 26 Eylül 2012 tarihinde sevgili öğrencilerimizin hizmetine sunacaklardır.

Bu hizmet aslında Türkiye Cumhuriyetine yapılmış bir hizmettir. Sınıflarımızı yaptırarak hayata geçiren ATO 38. Mefruşatçılar komitesinin Başkanı Sayın Murat TUNCER’e, Meclis Üyeleri Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN ’a Sayın Ömer TAŞDEMİR’ e, Komite üyemiz Sayın Nurettin KOCA ve Sayın Hakan KARA’ya bu girişimciliklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu güne kadar hiç bir şekilde mesleğimiz adına girişimcilikte bulunmayanları mahcup etmişler ve sizler için ne söz vermişler ise; bu sözleri birer birer hayata geçirmişlerdir.

1. sınıfımız Sıhıyye’ de bulunan Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesinde saat sabah  9.45 te , 2. sınıfımız ise Ulus’ ta Çankırı Caddesinde bulunan Atatürk Kız Meslek Lisesinde sabah 10.45 te A.T.O Başkanı Sayın Salih Bezci nin , 38. Mefruşatçılar Komitesinin ve siz değerli Mefruşatçılarımızın da bir araya gelerek açılışını yapacakları sınıflarımızın bu mesleğe gönül vermiş öğrencilerimize , vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bundan sonra başlangıcı yapılmış olan ve okullarımızda okutulacak olan Mefruşatcılık mesleğini daha ileriye taşımak için hizmette sınır tanımayan komitemizi bu hizmetlerinden dolayı kutluyor ve onlara başarılar diliyoruz.

Bu açılışta siz değerli meslektaşlarımızı da komitemizin yanında görmekten onur duyacağız.

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 552061

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.