davillo tekstil

FAKO TEKSTİL BAYİLERİNİ ANTALYA’YA GÖTÜRÜYOR..

Fako Tekstil’in sahibi Sayın Fuat ATİLLA Bey, İçAnadolu ve Batıkaradeniz bayiliğini yaptığı Kupon Tekstil’in ürünlerini bünyesinde bulundurmaya devam etmektedir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara’da üç katlı 1500 m2 alana sahip olan Fako Tekstil bünyesinde 12 kişi ile Batı Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerine Kupon markalı ürünlerini pazarlayarak 1500 müşteri kapasitesine sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Sayın, Fuat  ATİLLA’dan edindiğimiz bilğiye göre, Kupon Tekstil 2013 yılının desen ve tasarımları showroom şeklinde 01-04 Kasım 2012 tarihleri arasında  Antalya Limak Limra  Otel’de, Türkiye genelinden gelecek olan tüm müşterilerine tanıtacaktır

Etkinlik boyunca Kupon Tekstil, müşterileri ile fikir alış verişi yapacak ve değerli müşterilerine keyifli bir dört gün yaşatacaktır. Kupon Tekstilin değerli bayilerinden bir tanesi olan Fako Tekstil’de bu etkinlikte yerini alacak ve kendi müşterileri ile yakından ilğilenecektir.

12.500 TL karşılığında müşterilerini Antalya’ya götürecek olan Fako Tekstil, hiç bir konaklama ücreti ödemeden müşterilerine güzel bir tatil imkanı sunacaktır.

Etkinliğin 3. gününde yapılacak olan gala gecesine ünlü sanatçımız Mustafa KESER’ de renk katacaktır.

Limak Limra Hotel

Sahil Caddesi / Kiriş / Kemer / ANTALYA

Tel: 0.242.  824 53 00

Not: Otel havalimanına 70- Şehir merkezine 60 km uzaklıktadır.

Fako Tekstil

Adres: Şenkal Sokak No: 26 / A

Siteler / ANKARA

Tel: 0.312. 350 72 96

web: www.fakotekstil.com.tr

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 786432

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.