davillo tekstil

Pırlanta Mefruşat 3. Şubesini Kumluca’da Açtı.


Mefruşat sektöründe Antalya’nın markası olmuş Pırlanta Mefruşat, yılların deneyimini ve kalitesini Kumlucalılarla buluşturdu.

Mefruşatta Antalya’nın önde gelen firmalarından biri olan ve 15 yıldır sektöründe ilkleri başarmanın gururunu yaşayan Pırlanta Mefruşat, renkli bir açılış ile Kumluca Şubesini hizmete açtı.

Hastane Caddesi Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan Pırlanta Mefruşat’ın açılışına Kumluca halkı büyük ilgi gösterdi.

Pırlanta Mefruşat Yönetim Kurulu Başkanı Şükriye Karaben, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarının altını çizip, “ her zaman zengin bir protokol ile yaptığımız açılış ve kutlamaların dışında bugünlerde ülkemizde yaşanan şehitlerimizin olması sebebi nedeni ile Kumluca halkı ile iç içe bir açılış töreni yapmak istedik ” diyen KARABEN; Üçüncü şubesini Kumluca’da açan Pırlanta Mefruşat’ın açılış kurdelesini Karşıyakamahalle muhtarı Mustafa Hoyrazlı, işletme sahipleri Şükriye - İbrahim Karaben ve diğer davetliler birlikte kestiler.

Açılış töreninden önce bir konuşma yapan işletme sahibi Şükriye Karaben; " Sevgili Kumluca’lılar, her şeyin parayla değerlendirilmediği bir toplumun özlemi içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle 2000 yılında firmamızın temelini attık. İşletme olarak kapımızdan giren her müşterimizi, evimize gelen bir misafir gibi kabul ettik. "

" Sizin hayalleriniz, bizim tecrübemiz var" sloganımızla Antalya’nın batısında, ekonomisi, insanı ve doğasıyla en büyük ilçe olan Kumluca’da, üçüncü şubemizi açmaktan gururluyuz.

" Kumluca halkına yaraşır, kaliteli hizmeti vermek için güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte para kazanmaktan çok dost kazanmak için gece gündüz çalışacağız " dedi.

Dualarla yapılan açılış töreni sonrası Pırlanta Mefruşat, mağazanın ilk konuklarına hediyeler sundular.

Mağazayı gezen davetliler, Karaben çiftine böyle bir mağazayı ilçelerine kazandırdıkları için teşekkür ettiler.     

 

 www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 186359

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.