davillo tekstil

Brillife / Ottima Zebra Koleksiyonu tüm Türkiye’de


 

Ülkemizde giderek yaygın bir talep görmekte olan stor perdeler, gerek kullanım kolaylığı, gerek model çeşitliliği ile büyük bir ilgi görüyor.

Brillife Ottima, ürün ve model çeşitliliği eşliğindeki Zebra koleksiyonu ile; artık tüm Türkiye’de ev tekstili mağazaları ve vitrinleri süslüyor, Türk ev tekstili sektöründeki durağın piyasaya canlılık, hareket ve dinamizm sağlıyor.

Tüketici seçimlerine büyük bir kolaylık ve satıcıların kazançlarına esas bir koleksiyonu oluşturan Brillife / Ottima Zebra Koleksiyonu 21 kartela başlığından oluşuyor ve koleksiyon içinde 53 farklı desen ile 304 renk mevcut.

Şu anda Türkiye genelinde 1000’in üzerinde bir satış noktasına ulaşan Brillife / Ottima Zebra Koleksiyonu; Türkiye’de henüz olmayan zebra jakar pliside desen ve renk seçenekleri ile bir çığır da açmış bulunuyor.

Deneyimli bir ekip eşliğinde üretilen Brillife / Ottima Zebra Koleksiyonu’nun bir diğer özelliği de, yüzde yüz kaliteli ürün sevkiyatı olarak dikkat çekiyor.

Piyasada benzer ürünler içinde en uygun fiyatları ile de göze çarpan Brillife / Ottima Zebra Koleksiyonu, Türkiye’nin bütün yaşanılır mekanlarında yer alarak, şimdiden bu dalda da tek ve öncü bir marka olduğunu böylece kanıtlamış oldu.

Brillife / Ottima Zebra Koleksiyonu; giderek gelişen ürün konsepti ve her kesime hitap eden çeşitliliği eşliğinde; kısa zamanda ülkemizin ve dünyanın bir numaralı markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor!

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 895640

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.