davillo tekstil

HOBBY 2012-2013 KOLEKSİYONU..

Türkiye geneline Ev Tekstil konusunda 20 yıldır hizmet veren ve 3000m2’lik beş katlı mağazasında, bir çok ünlü markayı bünyesinde barındıran Erteks, Ev tekstilinde de Hobby Home Collection ile hizmet vermektedir.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Müşteri menmuniyeti ve satışta başarı odaklı çalışmaları ile emin adımlarla ilkeli bir şekilde yoluna devam eden Ankara Siteler’de bulunan Erteks, ev tekstili alanında yirmi yıldır toptancılığını sürdürerek ve marka olmuş firmaların bayiliklerini alarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Hobby Home Tekstilin İç Anadolu ve Batı Karadeniz bölge bayiliğini yapan Erteks Tekstil, istikrarlı bir şekilde Hobby’in ürünlerini müşterilerine sunarken, yenilikçiliğe ve kendisini tazelemeye önem vermiştir. Her sezon olduğu gibi Hobby 2012- 2013 yılına Bornoz takımları, Hamam takımları, Havlu çeşitleri ve Nevresim takımları gibi kreasyonları ile hazırlanmıştır. Bu kreasyonları siz değerli müşterilerine sunacak olan  ev tekstilinin aranılan ismi Erteks, bir birinden güzel renk ve desenleri ile 2013 yılında da Ev Tekstil alanına Hobby markası ile damgasını vuracaktır.

ERTEKS & ERDOĞAN ATİLLA TEKSTİL

İletişim: Şenkal Sokak No:17 / Siteler / ANKARA

Tel: 0 312. 350 44 77

Fax: 0 312. 351 26 06

www.perdesatıcıları.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 776103

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.