davillo tekstil

MAKRO-PER MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ


Türkiye’nin perde sistemlerinde aranılan ismi olan Makro-per’in iftar yemeğinden merhabalar.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA / Özel haber

Ankara Siteler’de 1200m2 beş katlı mağazasında otuz beş çalışanı ile perde sistemlerinin aranılan ismi MAKRO-PER, Ankara’lı müşterilerine Kazan yolu üzerinde Cumhuriyet Halim Bey tesislerinde 15 Ağustos 2012 tarihinde bir iftar yemeği verdi.

Yirmi yılını düzgün kişiliği ve dürüst ticareti ile geride bırakan Makro-per Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir KILIÇ, perde sistemlerinde ismini duyurmuş, çok kısa zamanda müşterilerinin kalbini kazanarak kendini göstermiştir. İş ortaklarım diye hitap ettiği müşterilerini gönülden seven Bekir Bey, müşterilerinin gözünde de ayrı bir yere sahiptir. Aynı zamanda Türk Ev Tekstiline katkıları büyük olan Sayın KILIÇ, mütevazi ve gönül zenginliğine sahip, yaptığı işte de kaliteden ödün vermeyen bir emektarımızdır.

Bekir Beyin müşterilerine verdiği iftar yemeğinde 200 misafire ev sahipliği yapan Cumhuriyet Halim Bey tesislerinde biz perde satıcıları haber portalıda yerimizi alarak; bu yemekten güzel kareleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. " İş ikinci planda Bekir Beyin şahsiyeti, kişiliği ve dostluğu bize yeter " diyerek ortak bir düşünceye varan perdecilerimiz, Sayın Bekir KILIÇ’a bu yemek için teşekkürlerini sunarak seneye tekrarını istediler.

Makro-per’in yeni yüzünden ve çalışmalarından bizlere bilgi veren Bekir Bey, gelmekte olan ramazan bayramı içinde değerli iş ortaklarına güzel mesajlar vererek şimdiden onların bayramlarını kutladı. Müşterilerine hayırlı işler dileyen Bekir Bey’i, bizde bu nazik davranışından dolayı kutluyor Türk Ev Tekstilinde ki yerinin daim olmasını diliyoruz.

Makro-per Yönetim Kurul Başkanı Bekir KILIÇ

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 726582

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.