davillo tekstil

ERKAYALAR ESE TİCARET YENİ DEKORASYONU İLE HİZMETİNİZDE.


" Modern şehircilik hayatına ayak uydurmanın yolu firmaların kendilerini yenilemesinden geçiyor. Ticareti kuralı ile oynamak çok önemli. Kıbrıs müşterisi farklı ve hassatır, aynı zamanda çok zevklidir. " diyen K.K.T.C. Gazimağusa’da yaşayan Sayın Erbil ERKAYA bu meslekte ERKAYALAR ESE TİCARET adı altında 1980 yılından beri Kıbrıs’lılara hizmet vermektedir.

Haber: Emel BENLİ & K.K.T.C. / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Eşi Serap Hanımın bir üniversitenin perdelerini dikmesi ile birlikte; bu dikişlerin beğenilmiş olmasının ardından bir atölye açmaya karar vermiş Sayın Erbil ERKAYA. Uzun yıllar Gazimağusa’da Sur içerisinde ev tekstil mesleğini icra eden Erbil Bey, 1990 yılında küçük sanayi bölgesinde hayalini kurduğu inşaatını tamamlamış; iki oğlu, kızı ve eşi ile ticaretini bugünlere taşımıştır. Oğlulları Sermet ERKAYA ve Mehmet ERKAYA, kızı Nihal ERKAYA ile hayallerini büyütmüş ve yüksek tahsil yaptırdığı evlatlarını ESE Center çatısı altına toplamıştır.

Toplam 3000m2 dört katlı mağazasında, 750m2 alanını perde bölümüne ayıran Erbil Bey, on iki çalışanı ile bir eve ait bir çok ürünün satışını yapmaktadır. Perde, Ev tekstili, Ev aksesuarları, Halı, Oturma Grubları ve Mobilya çeşitleri ile Kıbrıs’a hizmet veren ERKAYALAR, aynı zamanda Simla Mobiya, Seyran Mobilya, Taç Ev Tekstili ve Brillant Store’nin bayiisidir. 1980 yılında polislikten istifa eden Erbil Bey " iyi ki polislikten ayrılmışım, yaptığım işten ve ticaretten çok zevk alıyorum " diyerek işine olan aşkını dile getirmiştir. " Bu güne kadar işimizden ve hiç bir müşterimizden şikayet almadık çünkü işimizin ciddiyetinin farkındayız " derken akşamları yorgunluğunu " onlar için yaşıyoruz , evladın faizi " diye adlandırdığı torunları Serap, Alkan, Ecem ve Doruk ile atıyor. En büyük destekçisi eşi Serap Hanım ile bir çok zorluğun üstesinden gelerek şu anda Gazimağusa ve Kıbrıs’lılara hizmetin en iyisini, hizmette sınır tanımayarak vermektedirler.

Erbil ERKAYA

ERKAYALAR ESE CENTER

İletişim: Küçük Sanayi Bölgesi, Gazimağusa / K.K.T.C.

Tel: 0.392. 366 38 08 - 366 61 28

Fax: 0.392. 366 38 09

web: www.erkayalareseticaret.com 

e mail: erkayalarese@hotmail.com

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 883162

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.