davillo tekstil

ASR 1 TEKSTİL’DEN MÜŞTERİLERİNE İFTAR YEMEĞİ


Perde ve Ev tekstiline uzun yıllar emek verdikten sonra yollarını birleştiren Sayın Gürcan CONKER ve Sayın Bülent AKGÜL, Ankara Siteler’de bulunan ASR 1 Tekstilin sahibleridir. 2008 yılında ASR 1 Tekstil toptan perde ve ev tekstili adı altında firmalarını kuran iki gönül dostu, çok kısa bir süre içerisinde kendilerini kanıtlamış, dürüstlükleri ile müşterileri tarafından taktir görmüş ve Ankara’nın sevilen toptancılarından olmuşlardır.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Perde ve Ev tekstili üzerine istikrarlı çalışmaları prensip ve düzen sahibi olmaları her zaman onlara artı getirirken; ürünlerinin kaliteside Gürcan Bey ve Bülent Beyin her zaman yüzlerinin akı olmuştur.

Bugün ( 04. AĞUSTOS 2012 ) Ankara Siteler’de, bir iftar yemeği veren Sayın CONKER ve AKGÜN ortaklar Ankara ve civarından davet ettikleri değerli müşterilerine bu yemekte ağırladılar.

 ASR 1 TEKSTİL, 170 müşterisini Ankara’da buluşturmuş ve güzel bir atmosferde berekli bir iftar yemeği eşliğinde onlarla bire bir ilğilenmişlerdir.

Her zaman müşterilerine karşı dürüst olan bu iki arkadaş alın terlerini birleştirmiş bu teri kalplerinde yoğurdukları hamura katmış ve ekmeklerini perde ve ev tekstilinde ki perakendeci dostları ile paylaşmışlardır. Genç ve iyi niyetli aynı zamanda çalışkan bu iki arkadaşımızı tercih eden perakendecilerimiz unutmasınlar ki doğru yerden hem alış veriş yapıyor hemde temiz ve dürüst firmalar ile çalışılması gerekliliğinin örneğini sergiliyorlar. Bu gün bu örneklerden biri olan ASR 1 tekstili bilenlere hatırlatmak, bilmeyenlere tanıtmak amacı güden biz " Perde Satıcıları Haber Portalı " haberlerimizde doğru ve zamanında habere yer verirken bunun yanısıra görevimiz her zaman siz değerli meslektaşlarımıza da mesaj vermek olmuştur. Gürcan Beye ve Bülent Beye yolarında başarılar diliyor ASR 1 TEKSTİL’i 4. yıllarında da kutluyoruz.

Bülent AKGÜN & Gürcan CONKER

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 223511

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->