davillo tekstil

YASER BÜLBÜL / TAÇ BAYİİ / ORDU

Karadeniz’in harika şehrinden Ordu’dan merhabalar. Fındığı, Hamsisi, Mısır ekmeği, Kara lahanası, Pancar çorbası, Turşu kavurması ve yeşillik kavurması ile meşhur Ordu’nun sıcak kanlı nezih perdecilerini sizler için ziyaret ettik.

Haber: Emel BENLİ & ORDU / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Ordu’nun Süleyman Felek Caddesinde Yaser BÜLBÜL TAÇ bayisininin sahipleri Sayın Yaser Bülbül ve Sayın Nural Bülbül çiftini tanımaktan büyük mutluluk duyduk. Oldukça kültürlü ve hayat tercübesine sahip çiftimiz, baba mesleğini 110 yıla tamamlamışlar ve bir çınar ağacı duruşu sergilemişlerdir.  Uzun yıllar perdecilik yapmış olan Sayın Yaser BÜLBÜL, eşi Nural hanım efendiğin kendisine vermiş olduğu destek ile bu mesleği tadında yaşamış ve kendinesine çizdiği yolda mesleğini doruğa taşımıştır. " Tavsiyem dürüstlüktür, istikrarlı irellemektir " diyen Sayın  BÜLBÜL, tam oniki yıldır eşinden aldığı destekle Ordu ve civar ilçelere Taç kalitesi ile hizmet vermiştir. Artık emeklilik vakti geldi diyerek " Bu piyasada haksız rekabet var, piyasa bozuldu toptancılar her önüne gelene uzun vadede ürün veriyorlar, bu emekli olmak için geçerli bir sebeptir." diyen Yaser Bey önümüzde ki yıllarda emekliliğine hazırlanıyor.

Bizde uzun yıllar Türk Ev Tekstiline hizmet vermiş olan Yaser Beye ve Nural Hanımefendiye emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve kendilerine mutlu bir ömür diliyoruz.

Ordu’nun güzel bir akşamında Yaser Bey ve Nural Hanımefendiyle tekrar bir araya geliyor ve bir teleferik sefası ile Ordu’nun meşhur Boztepesinde denize karşı iftar ediyoruz. Bizlere Ordu’nun meşhur yemeklerini tattıran değerli çiftimizi tanımaktan mutluluk duyuyoruz.

YASER BÜLBÜL

NURAL & YASER BÜLBÜL

YASER BÜLBÜL TAÇ BAYİİ

İletişim: Süleyman Felek Caddesi No: 98 / ORDU

Tel: 0.452. 214 13 72

www.perdesaticilari.com özel haber

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 589104

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.