davillo tekstil

TAÇ COLLECTION ER MEFRUŞAT& BULANCAK / GİRESUN


Giresun’a giderizde, Giresun’un en şirin ilçesine ugramadan çıkarmayız. Bizde aynen böyle yaptık Bulancak’ı sizler için gezdik.

Geçim kaynağının yüzde doksan beşini fındığın teşkil ettiği, geri kalan halkının ise esnaflıkla geçimini sağladığı Bulancak’ın, en gözde perde mağazası olan Hüseyin ER ve Rustem ER’e ait Er mefruşat Taç Collectıon Evini sizler için ziyaret ettik.

Haber: Emel BENLİ & Bulancak / GİRESUN / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Çocukluğundan beri bu sektörün içerisinde olan 1964 doğumlu Sayın Hüseyin ER, 1987 yılından beride Giresun’un Bulancak ilçesinde kendi mağazasını işletmektedir.Kardeşi aynı zaman da ortağı olan Sayın Rüstem ER’ile birlikte çalışarak Bulancak ve Giresun civarına hizmet vermektedirler.  Tam yirmi yıldır Taç ile çalışan Er Mefruşat son dokuz yıldır da Taç Collection bayisi olarak çalışmaktadır. 120m2 alana sahip bu mağazanın bir de atölyesi bulunmakta olup; sekiz çalışanı nı barındırmaktadır. " Allah bereket versin, işim başı dürüstlüktür " diyen Sayın ER, iki çocuk babası olup açık sözlülüğü ve şeffaf ticaret anlaşı ile işinde başarılı bir meslektaşımızdır.

Ev tekstil piyasının durumunu sorduğumuz Hüseyin Bey, farklı bir yaklaşımla şu cevabı verdi. " Esnaflar kredi borcu ödemekten kendilerine para kalmıyor; kalmayınca ticaret yön değiştiriyor günü birlik ticaret ile sağlam zemin kurulamaz " bizde bu cevaba katılıyor ve daha aydınlık günler için elele diliyoruz.

Hüseyin ER

TAÇ COLLECTION ER MEFRUŞAT

İletişim: İhsaniye Mah. C. Gürsel Caddesi No: 78 / Bulancak / GİRESUN

Tel: 0. 454 . 318 41 91

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 734706

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.