davillo tekstil

İKİZLER PERDE & ANGEL HOME / CEVDET BAK / TRABZON


Futbolla yatan futbolla kalkan, tuttuğu takıma laf ettirmeyen bir şehirden, Hamsisi, Ekmeği, Kuymağı meşhur, Şehzadeler şehrinden seslaniyoruz sizlere. Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu, Fatih Sultan Mehmet’in feth ettiği şehirden, özellikle perdecilerin asabi olduğu şehirden, bize her yer Trabzon diyen karadenizin başkenti Trabzon’dan merhabalar.

Haber: Emel BENLİ & TRABZON / Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Tüm bayanları melek gören, melek evleri meleklere yakışır diyen baba mesleğini yirmi yıldan fazladır devam ettiren, anlattığı fıkralarla Temel ile Dursun’u arattırmayan has bir Karadeniz uşağı; ANGEL HOME TAÇ EVİ’nin sahibi Sayın Cevdet BAK’ ı sizler için ziyaret ettik.

Yedi yıl önce Taç Bayisi olma kararını alan Sayın Cevdet BAK ve ortağı Sayın Cemal YAZICI, dört tanesi Trabzon’da, iki tanesi Ordu’da, bir tanesi de  Fatsa’da olmak üzere toplam yedi mağazaya sahipdirler. " Bizim işimiz hizmet sektörüdür " diyen ve Taç gibi çok güçlü bir firma ile yoluna çıkan Sayın BAK, evli ve iki erkek çocuğu babasıdır. " Yenilik ve istikrar şart " diyen Cevdet Bey, bu düşünceyi mağazalarında hayata geçirmiş ve kendisine misyon edinmiştir. Üstün kalite anlayışı, hizmette sınırsızlık, mağaza düzeni ve çalışanlarının kılık kıyafetlerinden tutun da; bir çok ince ayrıntıya dikkat eden değerli perdecimiz aslında bir nevi mağazalarına ruhunu yansıtmıştır.

Bu ruh ile güler yüzlülüğü bir birini tamamlamış sadece Trabzon’a değil tüm Karadeniz’e hizmet ederek, yanında bir çok eleman çalıştırarak, istihtam sağlamıştır. Tabi ki biz bu bilğileri Sayın Cevdet BAK’tan alırken açıktığımızı hissediyoruz ve  hamsi yemeği planlarken toplam dört kişi olan biz; meşhur Akçaabat köftecisi Cemil ustanın yerinde üç kilo köfte yiyoruz. Harika bir Trabzon’luyu tanımaktan ve sizlere taktim etmekten onur duyuyoruz..

CEVDET BAK

SİBEL ÇOLAK

NEVİN YILMAZ

NAGİHAN YAZICI

NURAY YAZICI

İKİZLER PERDE TAÇ BAYİİ

İletişim: Uzun Sokak No: 89 / A (Uzun Yayın Evi Karşısı ) TRABZON

Tel: 0. 462. 326 48 05

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 195512

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.